Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz paatrick #111809 üzenetére

    Régen amikor még a PL ott volt sokat néztem a Digit, ott is értelmes nőstények beszéltek pl. a sport24-ben, vagy pár éve még rendszeresen néztem a Sport1-en a Sportgazdaság című műsort, és ott is tök értelmes szimpatikus nőstény vezette a műsort (talán még ma is, valami szőke nem emlékszem már a nevére) és nem ilyen Dini meg Gera szerű bunkók asztaltársaságban, hanem értelmes emberek között összetett mondatokkal diskurált.

    De ez a spílernél... illetve a közelmúltban történtek tökéletesen szemléltetik a politikától szagló kereskedelmi mainstream célját, kb. mint a megasztár zsűri.. beszélj valamit össze-vissza, legyél ideológiamentes, ne legyen véleményed, ne gondolj semmit, az sem baj ha esetlen vagy, legalább az emberek jól szórakoznak rajtad, aztán 2 perc múlva rábeszélnek hogy vegyél bérescseppet, fastumgélt, hüvelytablettát, viagrát, gombátlanítót... :DDD

    Épp olvastam h Gera ma is megmondta a frankót: "a unitednek jobban kellene játszania, mert ez kevés lesz"... Hát brávó :C ilyen súlyos tartalmakat nem tudott hozzátenni a műsorhoz az a hülye blogger, hogyan is tudhatna hiszen sohasem vett részt a profi labdarúgásban :DDD

Új hozzászólás Aktív témák