Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz NyxNyxNyx #105523 üzenetére

    Úgy gondolom, a hozzászólásom legvégén az egyertélműsítő smiley nem azt jelzi, hogy kiakadtam volna. A bejegyzésed nem vettem sértésnek, azt már viszont igen, ha lekezelően bánnak velem, mint ahogy az imént tetted. De ha ez a szint, akkor a reakciómat fogalmazhatom én is így: ha idiótaságokat olvasok folyamatosan, akkor az zavar. Nem csak foci témában, hanem egyébként is. És reagálok rá. Ha akarok. Hogy van-e rá fogadókészség, az majd eldől.
    Vagy az bánt, hogy emelni próbálom a színvonalat azzal, hogy a százszor ismételt mantrákat meg hisztiket szóvá teszem, hogy baromi unalmas, sőt néha már szánalmas? Mert ha ez a színvonal, akkor inkább én csodálkozom, ha számon kérik rajtam azt "hogy mit keresek emberek között".

    Az meg, hogy tényeket írtál, az még mindig csak számodra tény, egy vélemény. Te minek írsz ide? Gondolom azért, hogy megoszthasd a véleményedet, ahogy én is. Csak akkor mellőzzük már a személyeskedést.

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák