Új hozzászólás Aktív témák

  • 7600 GS

    addikt

    válasz Ps Vita #10360 üzenetére

    Ha már ennyire kíváncsi vagy az én véleményemre (aminek egyébként örülök) akkor elmondom.

    Nálam Nani belépője kimerítette a veszélyes játék fogalmát. Azt, hogy pirosat ért-e, nem tudom, nem vagyok játékvezető. Viszont Nani talán nem is magáért a belépőért kapta a pirosat, hanem azért, mert utána még fetrengett is, megpróbálta elhitetni a bíróval hogy neki fájt jobban. Agyilag gyökkettő, most kijött. Előtte viszont Rafael kézzel "hatástalanított" egy gólba tartó labdát. Néha ad az élet, néha elvesz, erre ennyi tudok mondani.
    Nekünk megvoltak a helyzeteink, kettő gólt rúgtunk, a hazaiak pedig csak ennek a felét. Én a kiállítás után sem tartottam kevésbé a Manchestertől, hiszen rúghattak volna ők is két gólt.
    Remélem nem sértettem meg senkit és semmit a fent leírtakkal, próbáltam nem elfogult lenni.

    A végére még csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy gratulálok a Manchester United csapatának, amiért ugyanúgy mentek előre hátrányban is, és alakították ki a helyzeteket. És nem támadták le a bírót habzó szájjal a kiállítás után. Giggs-re pedig tényleg nincsenek szavak, ma is életveszély volt.

    Dortmund meccs egyébként milyen volt?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák