Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    Azt hiszem, hogy maradok a Standard csomag mellett, nem kell az olcsó reklámos. Az hogy a Netflix mennyire remek filmeket és sorozatokat csinál (vagy vesz meg ideiglenesen exkluzívnak), most nem firtatnám, mert egyéni ízlés kérdése...

    "A hirdetőkkel új típusú reklámokat dolgoznának ki, olyanokat, amiket csak digitális szolgáltatáson lehet (például egy 30 perces reklám több napon át menne ki, új részeket felfedve a történetből, amikor valaki Netflix-műsorra kapcsol)."
    Elsőre ezt nem értettem, de aztán beugrott a Long Long Man Japánból, ami valami hasonlót csinált: egy történetet adott le több részletben, miközben egy rágót reklámozott.

    #31 clon Én is furcsállottam a cikkbeli számokat, de köszi, hogy kihámoztad nekem a lényeget :R Bár van egy olyan érzésem, hogy nem csak ez mozdította előre a növekedést, hanem a fizetős fiókmegosztás is.

    #44 RetepNyaraB Az 5 millió csak elsőre tűnik soknak, de az összes Netflix előfizetőnek csupán a 2 %-a. Igaz, később még növekedhet, pláne, ha a Netflix inkább ezt a csomagot adja oda különféle szolgáltatói együttműködések jegyében.

    #43 Gave Amit fölvetettél, az szerintem inkább ellenérzéseket szülne: nem elég, hogy megszakítják a műsort, még választani is KELL egy reklám közül, hogy tovább menjen az adás?! Ezt szerintem egyszerűbben, és kevésbé frusztrálóan is meg lehet oldani azzal, hogy egy beállítási menüpontban bejelöli az ember, hogy milyen reklámokat akar nézni; a default persze lehet a "mindent".

    #47 catlaca Szerintem ezt ők átszámolták, és az jött ki, hogy 7 dollárról érdemes indítani, mert ezzel nyernek is (pénzt), de "motiválja" is az előfizetőket a +3 dollár/hónap kiadására a Basic csomagért.
    De ha nem jön ki, akkor majd lejjebb viszik ennek az árát.

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

  • Necroman_Mk2

    őstag

    válasz Medocsabi #55 üzenetére

    Nekem per pillanat 3 streaming előfizetésem van: Netflix, Disney+ és SkyShowtime. Anyagilag bírható is, csak időm nincs nagyon kihasználni, ha mellett (videó)játszani meg a családdal foglalkozni is akarok. Szerencsére még a "csonka" kínálatuk is van akkora, hogy lehessen (még nem látott) filmeket és sorozatokat válogatnom, ezért én biztos nem megyek vissza a torrentre. A fene fogja éjszakákon át fennhagyni a gépet csak azért, hogy meglegyen a ratio, különben kihajítanának.

    #62 stellaz Mekkora a képátlója?

    [ Szerkesztve ]

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák