Új hozzászólás Aktív témák

  • gliskard

    senior tag

    válasz Linkin1994 #24 üzenetére

    Eddig volt OP 3, 6T, Nord, most egy Nord 2. Értem hogy a Nord az közép kategória, de amit a 12-es verzióval műveltek az egy vicc volt és valószínűleg a 13-as sem lesz gyorsabb és zökkenőmentesebb release. Ráadásul mindig van valami nyamvadt bug, ami nehezíti az életet.

    Color OS és ezzel a release gyorsulás pedig egy igéret, amit jó lenne bizonyítani. Nem hiszem, hogy ki tudják küszöbölni az Android strukturális felépítéséből adódó problémákat és huszárvágással megoldják ezeket. Az segíthet, hogy a csapatok nem külön-külön heggesztgetnek UI-t, kamera sw és más kiegészítő sw-ket. De az adott HW-re portolni kell az OS-t és a SW-ket és le is kellene tesztelni, hogy tényleg működik-e. Ez utóbbi láthatóan az OP-nek sem igazán megy. De remélhetőleg majd javítanak rajta.

    Én a magam részéről meguntam az OP és vele az android problémáit és következő telefonnál már ios-re váltok. Mert azt tapasztalom, hogy az Android és a hosszú és korrekt support az egy paradoxon. Ez persze érthető, mivel a gyártóknak csak a készülék értékesítésből van bevételük és ebből kell finanszírozni a cég működését, R&D, és marketing költségeket, a meglévő készülékekhez a supportot és még kéne profitot is termelni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák