Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz Reggie0 #50 üzenetére

    :DDD

    Nincs eladás, a Sony-nál van, a kérdés erre vonatkozott...

    Illetve még egy fontos dolog! Vállalsz jogi tanácsadást a témában? Az X-com és x-com 2-t megvettem ios-re, de a galád kiadó az X-com: Chimera Squad-t már nem adta ki csak pc-re. Kellene egy ügyvéd a "szerzett jogom" megvédésére, hogy de már pedig legyen kiadva mobil platformra is...

    [ Szerkesztve ]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

  • AxBattler

    félisten

    válasz Reggie0 #50 üzenetére

    megjelenik az uj epizod mindenki megveszi es azzal jatszik szinte mindenki
    Minden birka.

    igy a nehany regebbi epizodon maradok szamara a multi kozel hasznalhatatlan lesz a keves juzer miatt.
    Vagy inkább végre élvezhető lesz a sok eltűnő idióta fanboy/vérpistike, és cheater miatt, ti. utóbbiak is inkább a hájpoltabb epizódokra csúsznak rá

    Emiatt a regi epizodok hasznalhatosaga es erteke eleve csokken.
    Inkább amiatt, hogy az új részek megjelenésével a kiadók leépítik a régi játékok supportját, majd idővel a (hivatalos) szervereit is, lásd Splinter Cell-ek, BF3, stb.

    A hezitalo/bizonytalan felhasznalok is bele vannak kenyszeritve a valtasba ezaltal.
    Senki nem tart lőfegyvert a fejedhez, nem kötelező megvenni semmit.

    Ugyhogy gyakorlatilag ez egy szerzett jog (44!!!négy!!), amig koveted az epizodokat, addig mukodik erdemben a multiplayer.
    Ekkora sületlenségre meg már nem is tudok mit írni, szerintem állj fel a gép mellől, és éljél egy kicsit, jót fog tenni.

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák