-
Mobilinternet a Mount Everesten? Ez komoly?
Az. Igaz, a csúcson még nem próbálták ki a 3G-t, csak az alaptáborból indítottak videohívást.
Távközlés 22
-
Az Externet is kínál mobilinternetet
Az internetszolgáltató a Vodafone nagykereskedelmi partnereként ajánl csomagokat az ügyfeleinek.
Távközlés 1
-
Novembertől kapható nálunk a Galaxy Tab
A Samsung iPad-riválisa elsőként a T-Mobile-nál lesz megvásárolható. Az árakat a szolgáltató később hozza nyilvánosságra.
Tech 22
-
Kétszázmillió forintra bírságolták a Magyar Telekomot
A vállalat félrevezette az SMS-es nyereményjátékában részt vevő fogyasztókat, és agresszíven erőltette a részvétel folytatását.
Távközlés 20
-
A távközlési cégek még nem tudják, mit lépnek
A szolgáltatók szerint a három évre szóló válságadó miatt az ország versenyképessége romolhat, mert elmaradhatnak a hálózatfejlesztések. Egyelőre kárfelmérés folyik a vállalatoknál.
Mérleg 121
-
A világ internetezőinek száma: 2 milliárd
Az ITU előrejelzése szerint még az idén elhagyjuk ezt a mérföldkövet, de a széles sáv a legszegényebb országokban lassan terjed. Nem úgy a mobiltelefónia.
Mérleg 7
-
A távközlési cégeket hideg zuhanyként érte a válságadó
Ha a tervezetből törvény lesz, az elviheti a Magyar Telekom nyereségének felét. Kérdés, hogy a nem tervezett masszív költségek hogyan hatnak a fogyasztókra.
Mérleg 174
-
20 éves a mobiltelefonálás Magyarországon
A Magyar Telekom ma a Vörösmarty téren ünnepli a hazai mobiltelefónia kerek születésnapját. A Westel 1990-ben indult.
Mérleg 43
-
Az Invitel válaszol a Telenor ügyfeleinek
A vezetékes távközlési vállalat nyerte el a Telenor tudakozószolgáltatás üzemeltetésére kiírt tenderét.
Távközlés 6
-
Megkezdődött a Windows Phone hadművelet
Jönnek az új Windowsra épülő okostelefonok. A Microsoft rengeteg pénzt öl az új mobiltelefonos operációs rendszer promóciójába, mert nagy a tét.
Szoftver 168
-
A GTS lezárta az Interware felvásárlását
A cég 150 millió forintos beruházással fejleszti tovább a birtokába került budapesti adatközpontot.
Mérleg 0
-
A nagyi HD-ben: jön a Cisco ūmi
A vállalat november közepén dobja piacra a nappalikba szánt Telepresence szettjét. Az elegáns hardvernek és az elengedhetetlen előfizetésnek azonban megkérik az árát.
Tech 28
-
Háromszáz dolgozót bocsát el a Magyar Telekom
A várhatóan még idén befejeződő leépítés teljes költségét 3,5 milliárd forintra teszik.
Mérleg 5
-
Megfontoltan építi optikai hálózatát az Invitel
A szolgáltató először csak lakóparkokba vitte el a korszerűbb hálózatot, most a budapesti agglomerációra koncentrál. Ha lesz mobiltender, lehet, hogy elindulnak.
Mérleg 23
-
Most már a neten is feltölthető a Domino-kártya
Kényelmesebbé vált a Domino-kártyát használók élete.
Távközlés 9
-
Asztali gépen is sokan használunk mobilnetet
A Telenor vizsgálatából az is kiderül, hogy vannak közkeletű tévhitek a szolgáltatással kapcsolatban.
Távközlés 15
Percről percre
ma Apró, óvatos lépésekkel haladva fejlődik az alap iPhone. Az eredmény idén egy szerethetőbb, ugyanolyan könnyen használható telefon, kiáltsanak is páran skandalumot a kijelző frissítése miatt.
gp Igényes címmel gazdagodott a modern platformerek világa, mely nem mentes az altesti humortól és az akár négyfős játék lehetőségétől.
gp Ada párhuzamosan zajló története az eredeti Resident Evil 4 szerves részét képezte, a Remake-hez viszont DLC formájában kaptuk meg a kalandot. Vajon megéri az árát az extra sztori?
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest
Cég: Devops Team Kft.
Város: Budapest
Acer blog: árverésen az utolsó Thronos Air
ph Ha tetszik az Acer gigantikus „gamer trónja”, akkor most némi szerencsével akár már 70 000 forintért a Tiéd lehet!
Hőmérővel újított a Pixel Watch 2
ma A méret és a külső változatlan, fejlődött a hardver és az egészségkövetés.
Végre bemutatkozott a Pixel 8 és a Pixel 8 Pro
ma Nem sokat hagytak a kémforrások a képzeletre. Hivatalos a referenciamobilokkal az Android 14 is.
Még nagyon is életben tartja az eMMC-t a Kioxia
ph Az újabb szabványok térhódásasa mellett a japán cég gondol az olcsó eszközökre.
Akciófigyelő: Rollert adnak ajándékba a Xiaomi 13T Próhoz
ma Aki pont venne egy Xiaomi 13T Prót, annak most egy Xiaomi Electric Scooter 4 Go is jár.
Szállítja 128 GB-os DDR5-ös memóriamoduljának mintáit a Micron
ph A modulokon lévő memórialapkák a cég 1βnm jelzésű node-ján készülnek.
Színes középkategóriással megy neki a Google-nek a Sharp Japánban
ma A Sharp AQUOS Sense 8 prémium házat, nagy felbontású kamerát és Snapdragon 6 Gen 1-es lapkát kínál a szigetország lakóinak.