PHP fejlesztő

Cég: United Call Centers Kft.

Feladatok

A United Call Centers minőségi szolgáltatást nyújt Partnerei részére az ügyfélszolgálat, az ügyfélkezelés, az értékesítés, illetve az ezekhez kapcsolódó üzleti tevékenységek területein, valamint magas színvonalon biztosít minden ehhez szükséges humán és tárgyi erőforrást.
A UCC 20 év BPO iparágban szerzett tapasztalattal rendelkezik, és több mint 12 éve dolgozik otthoni munkavállalókkal. Több mint egy évtizede gondozunk neonomád tehetségeket, akikre szolgáltatásainkat alapozzuk.

- weboldalak PHP, SQL, JavaScript kódjának fejlesztése, tesztelése
- webes rendszerek tervezése, fejlesztése naprakész eszközökkel
- legoptimálisabb megoldások felderítése adott problémákhoz
- a teljesítmény növelésére koncepciók kidolgozása, a változások megtervezése, kivitelezése
- változatos specifikáció alapján cégünk által üzemeltetett, saját fejlesztésű rendszerében való fejlesztés

Végzettség

középfokú

Nyelvtudás

angol nyelvtudás

Kit keresünk

- stabil munkára és megbízható munkáltatóra vágysz
- fontos számodra a folyamatos fejlődés, tanulás
- hosszú távra keresel munkát - mert mi hosszú távra tervezünk

Munkakörnyezet

A United Call Centers célja hogy szabányos, nemzetközi elvárásoknak és minden adatbiztonsági követelménynek megfelelő infrastruktúrát és IT környezetet alakítson ki. Munkatársaink az ISO9001:2008, ISO 27001:2013 és PCI-DSS 3.1 szabványok szellemében, a legújabb felhő alapú technológiákkal dolgoznak.

Szakmai tapasztalat

- felhasználói PHP, SQL, JavaScript ismeret
- középfokú végzettség
- igényes munka, pontosság és magas fokú precizitás
- programkódban kommentek rendszeres használata
- problémakezelő-készség, stressztűrő képesség
- legalább 3 év fejlesztői tapasztalat (akár hobbi szinten is)előnyt jelent: HTML5, CSS3 nyelvek ismerete

Egyéb juttatások

- cafetéria
- laptop
-utazási támogatás

Bruttó fizetés

300 - 400 Ft