.NET/Full Stack fejlesztő

Cég: Szintézis-Net Kft.

Feladatok

Egészségügyi területen működő ügyfelünk projektjére keresünk junior és szenior .NET fejlesztőket

Éles, nemzetközi szinten használt egészségügyi rendszer továbbfejlesztése .Net MVC-ben
- biztonságkritikus rendszer
- pontos folyamatleírások, precíz dokumentáció

Végzettség

szakközépiskola

Nyelvtudás

angol tudás minimum közép szinten

Kit keresünk

Érdeklődő, lelkes, nyitott az új szakmai ismeretekre.

Munkakörnyezet

A járványhelyzet miatt jelenleg teljesen home office-ban dolgozunk, de később szeretnénk visszatérni az irodába.

Szakmai tapasztalat

C#, .NET/.NET Core és Angular tapasztalat (szeniorok és juniorok jelentkezését is várjuk)
Webfejlesztői gyakorlat GIT verziókezelő rendszer ismerete
Adatbázis tapasztalat (MySQL/MS SQL/Oracle)

Közel 18 éve alakultunk Győrben, mára 130 munkatársunk van két győri és keszthelyi irodánkban. Elsősorban outsourcinggal foglalkozunk, azon belül sokféle területen segítettünk már partnereinknek, de az egészségügyi szoftverekben vagyunk igazán otthon.

Egyéb juttatások

Szakorvosi ellátás partnerünknél
Választható cafeteria csomag
Laptop
Mobilelőfizetés
Bejárástámogatás
Képzési lehetőségek
Csapatépítő rendezvények

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft