Java/Full stack szenior fejlesztő

Cég: Szintézis-Net Kft.

Feladatok

Egészségügyi területen működő ügyfelünk projektjére keresünk szenior Java fejlesztőt.

Projektek:
Nemzetközi szinten debütáló egészségügyi rendszerünk továbbfejlesztése JAVA backenddel, Angular frontenddel
- biztonságkritikus rendszer pontos folyamatleírások, precíz dokumentáció
- külön tesztelői csapat
Éles környezetben használt vérbanki szoftverek
- JAVA-ban fejlesztett alkalmazások
- regulált környezet cross-functional team amerikaiakkal kiegészülve

Végzettség

szakközépiskola

Nyelvtudás

angol tudás minimum közép szinten

Kit keresünk

Érdeklődő, lelkes, nyitott az új szakmai ismeretekre.

Munkakörnyezet

A járványhelyzet miatt jelenleg teljesen home office-ban dolgozunk, de később szeretnénk visszatérni az irodába.

Szakmai tapasztalat

Mi kell ehhez?
JAVA nyelv alapos ismerete Spring framework és/vagy J2EE ismeretek ORM/JPA tapasztalat
GIT version control system ismerete
Atlassian termékek ismerete (JIRA, Confluence, BitBucket) AngularJS és/vagy Angular és Typescript ismeret
Adatbázis tapasztalat (legalább egy):
- MySQL, MSSQL ismeretek
- Oracle tapasztalat

Közel 18 éve alakultunk Győrben, mára 130 munkatársunk van két győri és keszthelyi irodánkban. Elsősorban outsourcinggal foglalkozunk, azon belül sokféle területen segítettünk már partnereinknek, de az egészségügyi szoftverekben vagyunk igazán otthon.

Egyéb juttatások

Szakorvosi ellátás partnerünknél
Választható cafeteria csomag
Laptop
Mobilelőfizetés
Bejárástámogatás
Képzési lehetőségek
Csapatépítő rendezvények

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft