iOS és Android mobilalkalmazás fejlesztő

Cég: Szintézis-Net Kft.

Feladatok

iOS és Android mobilalkalmazás fejlesztőt keresünk változatos ügyfélkörünk projektjeire.

Munkád során
- változatos projekteket valósíthatsz meg
- a legújabb trendek követéséből profitálsz
- európai és tengerentúli megbízásokat teljesíthetsz
- megbízható hosszútávú projektek mellett rövidebb lefutású fejlesztésekben is részt vehetsz

Végzettség

szakközépiskola

Nyelvtudás

angol tudás minimum közép szinten

Kit keresünk

Érdeklődő, lelkes, nyitott az új szakmai ismeretekre.

Munkakörnyezet

- Stabil cég, hosszútávú (több éves) projekteken dolgozunk stratégiai partnereként javarészt amerikai megbízóinknak
- Új technológiákkal korszerűsítjük az egészségügyi szoftveripart
- Fejlesztőink munkáját dedikált tesztelőcsapat segíti
- A vezetők inkább kollégák, az együttműködés, jó közösség fenntartása az erősségünk

Szakmai tapasztalat

- iOS és Android mobil platform natív ismerete
- 2-3 éves szakmai tapasztalat hasonló területen
Jó, ha van:
- Google Play Store vagy Apple AppStore release folyamat ismeret,
- Firebase ismeret,
- Jetpack (Android) ismeret CocoaPods (iOS) ismeret

Közel 18 éve alakultunk Győrben, mára 130 munkatársunk van két győri és keszthelyi irodánkban. Elsősorban outsourcinggal foglalkozunk, azon belül sokféle területen segítettünk már partnereinknek, de az egészségügyi szoftverekben vagyunk igazán otthon.
A járványhelyzet miatt jelenleg teljesen home office-ban dolgozunk, de később szeretnénk visszatérni az irodába.

Egyéb juttatások

Szakorvosi ellátás partnerünknél
Választható cafeteria csomag
Laptop
Mobilelőfizetés
Bejárástámogatás
Képzési lehetőségek
Csapatépítő rendezvények

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft