Manuális tesztelő

Cég: Test Innovation Technology Zrt.

Feladatok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, magadra ismersz, és szívesen csatlakoznál hozzánk, szeretettel és kíváncsian várjuk szakmai önéletrajzod!

Amivel várunk Téged:
– Informatikai és gyakorlati képzések, személyre szabott tréningek
– Többféle karrierút: automata tesztelői, rendszerszervezői, folyamatmodellezői, koordinációs, menedzsment vonalon
– Nyelvoktatás
– Hosszú távú munkalehetőség
– Egészségtudatos életmód támogatása a mindennapokban

Napi kihívások:
– Tesztesetek tervezése, létrehozása
– Tesztforgatókönyvek összeállítása
– Manuális tesztek önálló vagy csoportos elvégzése és adminisztrálása
– Teszteredmények kiértékelése
– Hibák felderítése, dokumentálása, követése
– Folyamatos együttműködés a fejlesztőkkel, kollégákkal, ügyfelekkel
– UAT tesztek támogatása
– Felhasználói kézikönyvek, oktatási anyagok írása, egyéb dokumentációk összeállítása

Folyamatban lévő vagy befejezett főiskolai, egyetemi vagy szakirányú végzettség

Kommunikációképes angol illetve német nyelvtudás előnyt jelent.

Kit keresünk

Fontos számunkra:
– Strukturált gondolkodás, rendszerszemlélet
– Precizitás, következetesség, alaposság
– Jó kommunikációs- és együttműködő készség

Munkakörnyezet

- Kiválóan megközelíthető iroda
- Barátságos, összetartó, dinamikus csapat
- Tudásmegosztó környezet

Szakmai tapasztalat

Amit kérünk Tőled:
– Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
– Alapfokú informatikai ismeretek
Aminek örülünk:
– Agilis projektben szerzett tapasztalat
– Folyamatmodellezésben szerzett tapasztalat
– Ticketing és tesztmenedzsment eszközök ismerete
– Tesztautomatizációban szerzett tapasztalat
– ISTQB vizsga
– Script nyelvek ismerete (JS, Python)

2016 óta foglalkozunk nagyvállalati informatikai fejlesztések támogatásával, tesztelésével és koordinációjával valamint vállalati szintű tesztelési módszertanok kialakításával és üzleti folyamatok automatizációjával. Egyrészt megvalósítjuk a vállalati szintű tesztelési metódusok kialakítását, a kollégák fejlesztését, másrészt segítjük a szükséges tesztelési eszközök kiválasztását és bevezetését. A növekvő piaci elvárások és trendek hatására az automatizálási tapasztalataink alapján éles rendszeri folyamat-automatizációs kompetenciát építettünk ki.

Egyéb juttatások

- versenyképes jövedelem
- dinamikus növekedési lehetőség

Bruttó fizetés

400000 - 900000 Ft