IT üzleti elemző

Cég: Test Innovation Technology Zrt.

Feladatok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, magadra ismersz, és szívesen csatlakoznál hozzánk, szeretettel és kíváncsian várjuk szakmai önéletrajzod!

Amivel várunk Téged:
– Informatikai és gyakorlati képzések, személyre szabott tréningek
– Többféle karrierút
– Nyelvoktatás
– Hosszú távú munkalehetőség
– Egészségtudatos életmód támogatása a mindennapokban

Napi kihívások:
– Fejlesztési igények, üzleti követelmények felmérése, megértése, specifikálása, ellenőrzése
– Üzleti specifikációk, dokumentációk készítése, egyeztetése
– Fejlesztési dokumentációk elemzése és véleményezése
– Üzleti folyamatok felmérése, elemzése, folyamatábrák készítése
– Rendszerszervezői feladatok ellátása és támogatása
– Szakmai kapcsolattartás a fejlesztői, folyamatszervezési és megrendelői területekkel
– Lekérdezések, riportok, dashboardok összeállítása, prezentálása
– Szükség esetén tesztelésben és koordinációban való részvétel

Végzettség

Felsőfokú szakirányú végzettség

Nyelvtudás

Kommunikációképes angol nyelvtudás

Kit keresünk

Fontos számunkra:
– Strukturált gondolkodás, rendszerszemlélet
– Precizitás, következetesség, alaposság
– Jó kommunikációs és együttműködő készség

Munkakörnyezet

- Kiválóan megközelíthető iroda
- Barátságos, összetartó, dinamikus csapat
- Tudásmegosztó környezet

Szakmai tapasztalat

– Legalább 2 év üzleti elemzői, rendszerszervezői, rendszertámogatói munkakörben szerzett tapasztalat
– Projekt és fejlesztési módszertanok ismerete
– Folyamatmodellezésben, folyamatábrázolásban szerzett tapasztalat
– Szoftvertervezést és folyamat vagy követelménymodellezést támogató eszközök ismerete

2016 óta foglalkozunk nagyvállalati informatikai fejlesztések támogatásával, tesztelésével és koordinációjával valamint vállalati szintű tesztelési módszertanok kialakításával és üzleti folyamatok automatizációjával. Egyrészt megvalósítjuk a vállalati szintű tesztelési metódusok kialakítását, a kollégák fejlesztését, másrészt segítjük a szükséges tesztelési eszközök kiválasztását és bevezetését. A növekvő piaci elvárások és trendek hatására az automatizálási tapasztalataink alapján éles rendszeri folyamat-automatizációs kompetenciát építettünk ki.

Egyéb juttatások

- versenyképes jövedelem
- dinamikus növekedési lehetőség

Bruttó fizetés

700000 - 1200000 Ft