Full Stack Developer - FinTech Startup

Cég: himoney

Feladatok

Ezek vagyunk mi:

A himoney egy frissen finanszírozást nyert FinTech/WealthTech startup, ami a befektetések világát szeretné közelebb hozni az emberekhez. Egy olyan retail platformot építünk, ami jóval kényelmesebbé teszi a kilépést a pénz- és tőkepiacokra, miközben segít a megfelelő befektetés megtalálásában. Te is úgy érzed, hogy indokolatlanul bonyolult és nehézkes befektetni? Akkor csatlakozz hozzánk és segíts, hogy végre itthon is elinduljon a vagyonkezelés digitális forradalma.

Akit keresünk:

Nagyon erős IT készségek, nagyon proaktív, bizonyítani akaró hozzáállással
3-4 éves fejlesztői tapasztalatot célzunk, de a tehetségek kedvéért kivételt teszünk akár a kevesebb év, akár a számunkra drágább irányba

Amiket nagyra értékelünk, de természetesen nem várunk el mindent és ez csak iránymutatás:

Full-stack profil
Typescript-alapú FE technológiák(React/Angular)
Node.js / Spring
REST API (GraphQL vagy API gateway-ekkel való tapasztalat)
SQL ismerete (NoSQL/MongoDB)
GIT, CI/CD folyamatokban való jártasság előny
Docker/Kubernetes ismeret előnyt jelent
Microservice architektúrával tapasztalat előnyt jelent
Python ismerete előnyt jelent

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, akkor küld el az önéletrajzodat a fizetési igényeddel a himoney@himoney.hu email címre. Ha van referenciád vagy bemutatkozó / motivációs leveled, annak örülünk, de nem várjuk el.

Munkakörnyezet

Szakmai tapasztalat

Cég bemutatása

Amit nyújtunk:

Egy ígéretes és tényleg érdekes projekt a pénzügyi szférában
Egy olyan pozíció, amit egyhamar CTO-nak szeretnénk felfuttatni, ha jól csinálod
Egy olyan felállás, amivel egy idő után akár részesedést is szerezhetsz a cégben
Egy nagyon erős csapat, ahol az alapítók a szakterületük élvonalában vannak
Fully remote, teljes rugalmasság, csak a teljesítmény számít
Kezdetben beszállítói és munkavállalói szerződés is lehetséges

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft