Junior Android fejlesztő

Cég: Simplexion Informatikai Kft.

Feladatok

Android fejlesztés Kotlin nyelven ipari és üzleti környezetben, sokszor K+F projektben, vagy egyedi hardverekre:

- rendszertervben megfogalmazott mobilos, táblagépes fejlesztési igények megvalósítása Andoridon,
- üzleti alkalmazások felhasználói felületének implementálása Androidra,
- egyedi tervezésű és gyártású hardverek integrálása Android környezetbe,
- tesztelés által jelzett hibák reprodukálása, javítása.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- szerver oldali fejlesztési tapasztalat
-JavaScript / HTML / CSS ismerete
- UNIX ismerete
- SOAP API ismerete
- Android eszközhöz kapcsolt hardver elemekkel szerzett tapasztalat
- publikus git repo link
- Google Playben publikált alkalmazás
- Google Play-ben nem publikált, de referenciaként bemutatott alkalmazásról rövid szóló leírás, interjú esetén az alkalmazás bemutatása

Végzettség

Főiskola

Nyelvtudás

Angol középfok/kommunikációs szint

Kit keresünk

Csapatjátékos, de tud önállóan dolgozni.

Munkakörnyezet

Cégünk a IX. kerület rehabilitált részén, a Vendel Irodaházban található.

Szakmai tapasztalat

- Kotlin / Java / Android fejlesztői tapasztalat 1-3 év
- Git ismerete
- JSON rutin szintű ismerete
- XML, SQL alapszintű ismerete
- Hálózati protokollok (TCP/IP, HTTP, TLS, WebSocket) ismerete,
- REST API alapos ismerete

Cégünk adatvezérelt ipari megoldásokkal, innovatív fejlesztésekkel, tanácsadással foglalkozik immár 15 éve. Dolgozunk a bankszektor számos tagjával, önkormányzatokkal, ipari szereplőkkel.
Rugalmasan kezeljük a munkaidőt, a vezetőség nyitott, így a kommunikáció is könnyebb. Home office lehetőség biztosított, de összetartó csapat vagyunk, szeretünk bejárni az irodába és egymás társaságát élvezni, no meg egymás agyára menni néha.

Egyéb juttatások

éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, cafeteria

Bruttó fizetés

600000 - 600000 Ft