.NET Fejlesztő

Cég: ELPRO Systems Kft.

Feladatok

Az ELPRO innovatív monitoring megoldások svájci gyártója elsősorban a gyógyszeripar, a biotechnológia és az egészségügy területén. Gyógyszeripari cégek beszállítójaként az ELPRO SYSTEMS Kft. stabil munkahelyet biztosít mindazoknak, akik egy kreatív és agilis fejlesztő csoport tagjaként képzelik el a jövőjüket.

- Szoftver termékek- és rendszermegoldások fejlesztése
- Részvétel a követelmények és specifikációk kidolgozásában
- Együttműködés a fejlesztőcsapattal

Felsőfokú szakirányú végzettség vagy annak megfelelő tudás/tapasztalat

Nyelvtudás

Jó írásbeli angol nyelvtudás

Kit keresünk

Proaktív, megbízható, csapatjátékos személyiség

Munkakörnyezet

- Változatos feladatok
- Nagyfokú önállóság
- Kreatív alkotás, ötletelés
- Rugalmas munkaidő
- Alkalmazotti munkaviszony
- Stabil / biztonságos munkahely a gyógyszeriparban

Szakmai tapasztalat

- Legalább 3 év fejlesztői tapasztalat
- Fullstack fejlesztési tapasztalat előny
- Net, C#, .NET Core, Entity Framework, VCF ismeretek

Az ELPRO Systems Kft., a világ több országában jelen lévő, közel 40 éves múltra visszatekintő ELPRO GROUP újonnan alapított, szoftverfejlesztéssel foglalkozó leányvállalata. A cég Budapestet választotta székhelyéül, hogy felépítse szoftverfejlesztő csapatát. A gyógyszeripari termékek előállítása, raktározása és szállítása során a termékek felhasználhatóságára döntő befolyással van például a hőmérséklet és a páratartalom. A környezeti változókat rögzítő-ellenőrző rendszerrel a gyógyszergyártók garantálhatják és dokumentálhatják termékeik minőségét.

Egyéb juttatások

Képzési lehetőségek

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft