Junior/Medior React fejlesztő

Cég: JÓ-LE Szolgáltatói és Kereskedelmi Betéti Társaság

Feladatok

Junior/Medior React fejlesztőt keresünk projektmunkára egy SaaS alkalmazáshoz.

A projekt időtartama 1-2 hónap, így szívesen várjuk olyanok jelentkezését is, akik tanulmányaik mellett a nyári szünetben keresnének projektmunkát.

Munkavégzés helye: Távmunka
Kezdés: Azonnal

Jelentkezés emailben CV-vel és public repo linkkel, amennyiben van megtekinthető projektmunkád.

Skillek:
- React.js
- Legalább alapszintű Redux ismeret
- JavaScript
- HTML
- CSS
Előny, de nem elvárás:
- Material UI
- Storybook.js tapasztalat

Végzettség

Nincs elvárás

Nyelvtudás

Angol

Kit keresünk

Megbízhatóság
Önálló munkavégzés
Pozitív hozzáállás

Munkakörnyezet

Távmunka

Szakmai tapasztalat

Nincs elvárás, de előny ha már dolgoztál vagy van megtekinthető hobbi projektmunkád.

Cég bemutatása

Szolgáltatásfejlesztés

Egyéb juttatások

Árazás projekt alapon.

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft

Az álláshirdetés valódiságáért, tartalmáért a hirdetés feladója felel.