Távmunka: Laravel / Vue.js fejlesztő

Cég: Devops Team Kft.

Feladatok

Teljes távmunkás, fejlesztői lehetőség
Külföldi megbízónk részére vállalatirányítási rendszer fejlesztése
Használt technológiák: Laravel, Vue.js, Quasar

- Backend fejlesztés, API programozás
- Frontend fejlesztés Quasar komponensek használatával

Végzettség

nem szükséges a diploma, a tudásodra vagyunk kíváncsiak

Nyelvtudás

Szakmai angol olvasás

Kit keresünk

- Fejlődés, tanulás iránti vágy
- Jó kommunikációs és probléma megoldási képesség

Munkakörnyezet

Távmunkában dolgozunk, járvány előtt is így volt, alatta és utána is így lesz. Mac-et használunk.
A fejlesztőink szerint a legjobb a munkakörnyezetben, hogy az esetek jelentős részében a feladatoknak prioritási sorrendjük és nem határidejük van, nincs ilyen jellegű nyomás rajtuk. A minőség és a hatékonyság számunkra az elsődleges szempont.

Szakmai tapasztalat

Jelentkezhetsz junior/mediorként, ha Laravelben, Vue.Js-ben van 1-2 év tapasztalatod.
Seniorként is, 3-4 év tapasztalatot, igazolható referenciákat várunk. Ha tesztekhez is értesz, külön öröm :)

Folyamatosan nyomon követjük a technológiai újításokat és trendeket, a magyar és a külföldi szakirodalomban is.
Képezzük magunkat, és ugyanezt várjuk el az alvállalkozóinktól és beszállítóinktól is. Mindig az optimális megoldásokra törekszünk, figyelembe vesszük a megrendelőink igényeit, rövid és hosszú távú terveit, valamint az adott megoldás üzleti megtérülését megrendelőink számára.
A cég mérete 5 fő, a hangulat családias.

Egyéb juttatások

Céges laptop vagy asztali gép.

Bruttó fizetés

600000 - 1100000 Ft