Rendszerüzemeltető

Cég: Nádor Rendszerház Kft.

Feladatok

Microsoft alapú rendszerek bevezetése, napi szintű üzemeltetése.
Szerverek, alkalmazáskörnyezet, központi informatikai szolgáltatások teljes körű felügyelete, üzemeltetése virtualizált és/vagy fizikai környezetben távoli hozzáféréssel.
Felmerülő hibák vizsgálata és megoldása, szükség esetén személyesen Microsoft környezetben.
Ticketing rendszer használata, kezelése.

ELVÁRÁS:
Komplex IT rendszerek telepítésében és üzemeltetésében szerzett gyakorlat.
Microsoft szerver oldali szolgáltatások és alkalmazások (AD, DNS, DHCP, DFS, RDS) magas szintű ismerete.
Mentési rendszerek adminisztrátori szintű ismerete (pl.: Veritas Backup Exec, VEEAM, Yosemite).
Virtualizációs technológiák adminisztrációs szintű ismerete: VMware, Hyper-VMagabiztos hálózati ismeretek (legalább hibakeresés szinten).
ELŐNY, DE NEM FELTÉTEL:
- Gyártói minősítések, vizsgák
- Egyéb mentési alkalmazások ismerete (Veeam, Netbackup)
- Menedzselt vírusvédelmi alkalmazások ismerete (McAfee, Symantec, Eset, Kaspersky, stb.)
- Linux alapú rendszerek ismerete (legalább rendszergazdai szinten)Hasonló területen, rendszerintegrátor vállalkozásnál szerzett tapasztalat

Szakirányú közép/felsőfokú végzettség és arra irányuló tanulmányok

Angol nyelv legalább alapfokú ismerete és szakmai angol szöveg megértése.

Kit keresünk

- Gyors problémafelismerő és megoldó képesség
- Angol nyelv legalább alapfokú ismerete és szakmai angol szöveg megértése
- Legalább középfokú informatikai vagy műszaki végzettség
- B kategóriás vezetői engedély

Munkakörnyezet

- Több, mint 25 éve az IT piacon jelen levő stabil cégkörnyezet
- Csapatszellem és családias hangulat
- Változatos, sokrétű feladatkör
- Folyamatos szakmai támogatás és fejlődési lehetőség
- Otthoni munkavégzés lehetősége

Szakmai tapasztalat

Legalább 3 év komplex IT rendszerek telepítésében és üzemeltetésében szerzett gyakorlat.

A Nádor Rendszerház 1991-es alapítása óta a technikai és a technológiai átalakulásnak eleget tevő komplexitás megvalósítására törekszik a versenyszférában és a közbeszerzés keretein belül egyaránt. Sikeres együttműködései záloga, hogy nem csak eszközöket kínál, hanem üzletágai egymást támogató összehangolásával széles körű szolgáltatásokat nyújt a kor és a felhasználók által támasztott elvárásoknak, továbbá egyedi konstrukciók kialakítását, az ügyfél igényeihez való rugalmas alkalmazkodást tartja szem előtt.

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft