Python programozó (Odoo fejlesztő)

Cég: No Roaming Kft.

Feladatok

Szoftverfejlesztéskor biztosítani a pozitív felhasználói élményt és kialakítani a hatékony felhasználói felületeket.

Releváns programozói tapasztalat a megjelölt területen.
Pontosság, tervezés (előrelátás), csapatmunka.
Önmagadra, környezetedre és munkádra igényesség.
Legalább heti 4 nap munkavégzés gödöllői irodánkban!
Előnyt jelent: JavaScript, Python, Odoo tapasztalat.

Végzettség

Középfok

Nyelvtudás

Angol – Alapfok/társalgási szint

Munkakörnyezet

2100 Gödöllő, Mátyás király utca 6.
Fejlődünk, jelenlegi irodánkat 2019 -ben egy emelettel bővítettük.
Csapatunk bővül és hisszük, hogy ezáltal egyre jobbá válunk!

Szakmai tapasztalat

A No Roaming 2010-ben alakult, az alábbi 6 céget összefogó,idén 17 éves Educomm cégcsoport tagjaként:
Educomm Bt. - nyelvi szolgáltatások
No Roaming Kft. - online pénztárgép adatkommunikáció, M2M megoldások
Azure Travel Kft. - céges- és egyéni hajózás, charter
Progresso IT Informatika Kft. - IT fejlesztés, programozás
ENC-kölcsönző Kft. - horvát útdíj optimalizálás
Fogműhely Bt. - fogtechnikai labor

éves bónusz, céges üdülés Horvátországban, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Bruttó fizetés

349994 - 600000 Ft