Java Fejlesztő

Cég: E-Group

Feladatok

Tapasztalt Java Fejlesztő csapattagot keresünk, aki többek között az új backend rendszerek tervezésében és fejlesztésében vesz majd részt. A változatos projektek, a felelősségteljes munka, a szakmai fejlődés, a nyitott, jófej, befogadó kollégák illetve a családbarát munkaidő garantált!

- új backend rendszerek tervezése és fejlesztése
- azonosítási rendszereink tervezése és továbbfejlesztése
- energetikai rendszerek fejlesztése és támogatása
- junior programozók munkájának az összefogása, számukra iránymutatás és támogatás

Végzettség

BSc, vagy magasabb informatikai végzettség

Nyelvtudás

Angol - Jó kommunikáció írásban és szóban

Kit keresünk

✔ Őszinteség és kritikus szemléletmód
✔ Csapatjátékos hozzáállás
✔ Felelősségtudat
✔ Folyamatos tanulás, fejlődés iránti vágy
✔ Nyitott kommunikáció

Munkakörnyezet

Az irodánk Budán, a Dunától egy sarokra található. Három emeletet foglalunk el, kisebb csapatszobákban dolgozunk, és egy tágas közös konyha-étkező és társalgó állnak rendelkezésre a kikapcsolódáshoz. A felső szinten egy hatalmas terasz is van, ahol a Budai Várban gyönyörködve teraszparti és grillezés a nyarak elmaradhatatlan közös programjai.

Szakmai tapasztalat

- legalább 5 év JAVA szoftverfejlesztési tapasztalat
- adatbázisok beható ismerete
- agilis fejlesztési módszertan ismerete

Az E-Group egy határozott jövőképű, gyorsan fejlődő és barátságos atmoszférájú innovatív szoftvercég, kiváló dinamikus szakértői csapattal az adatkezelés, az adatelemzés, a banki tranzakciók és az azonosítás terén. 1993-as alapítása óta komoly tapasztalatokat szerzett az egészségügyi, pénzügyi, energetikai, valamint a kormányzati szektorban teljesített sikeres projektjeinek köszönhetően. Az európai innovációs ökoszisztéma aktív tagjaként évről évre számos projektet vezet európai egyetemekkel, cégekkel és pénzügyi intézetekkel együtt.

Egyéb juttatások

- felelősségteljes munka, kihívás és megbecsülés
- sokféle és kihívást jelentő szakmai feladatok
- stabil munkahely, rugalmas, család-barát munkaidő beosztás
- home office lehetőség
- szakmai fejlődés, személyes képzések kiemelt támogatása
- személyes igényekhez igazított friss technológiai támogatás
- profi és barátságos csapat

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft