ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS (IT terület)

Cég: Duna Elektronika Kft.

Feladatok

A Duna Elektronika Kft. több mint 30 éve meghatározó szereplője a hazai informatikai piacnak.
Az IT szolgáltatások teljes körét országos lefedettséggel nyújtja mind a multinacionális, mind a kkv szektor szereplői számára.

A cég informatikai termékeinek, szolgáltatásainak, IT megoldásainak értékesítése meglévő és új üzleti partnerek részére Tárgyalások szervezése, lebonyolítása;
Ajánlatok, rendelések önálló készítése;
Kapcsolattartás és együttműködés a cég különböző divízióival;
Riportok, kimutatások készítése;
Különféle gyártói vizsgák, tesztek elvégzése,
Adminisztrációs feladatok;

Végzettség

Szakközépiskola, Gimnázium

Nyelvtudás

kommunikációs szintű angol

Kit keresünk

Informatikai, értékesítési területen szerzett tapasztalat;
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, Outlook, Sharepoint);
Angol kommunikációképes nyelvismeret „B” kategóriás jogosítvány;
Kiváló tárgyaláskészség;
Ügyfélorientált gondolkodásmód;
Precíz, önálló munkavégzés;
Terhelhetőség.

Munkakörnyezet

A munkavégzés a 18. kerületben található telephelyen történik, innen indulnak tárgyalásokra sales területen dolgozó kollégáink.

Szakmai tapasztalat

1-3 éves értékesítésben szerzett tapasztalat (előny: IT területen szerzett gyakorlat)

Cég bemutatása

Amit kínálunk:
30 éves múlttal rendelkező, stabil, sikeres cég;
Dinamikus, pörgős csapat;
Professzionális szakmai háttér;
Fejlődési lehetőség;
Kényelmes, modern irodai környezet;
Folyamatos szakmai képzések;
Versenyképes, motiváló juttatási csomag.

Egyéb juttatások

Cafeteria, mobiltelefon

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft