First level IT support

Cég: K9-SPORT KFT

Feladatok

Részmunkaidőben keresünk szigetszentmiklósi irodaházunkba és a szigetszentmiklósi telephelyeinkre IT rendszergazdát, aki teljes körű first level supportot tud nyújtani: gépeket telepít, hardver és szoftver hibákat hárít el, domainbe lépteti az új usereket.
Munkarend: hétfőtől csütörtökig 7:30-tól 15:30-ig.
Hálózati oldalról erős háttértámogató csapat segíti a munkádat. Kiépült rendszer és jól menedzselhető feladatok.

Karbantartja a gépeket
Fizikailag rendezi az IT eszközöket
Szoftvereket telepít
Távsegítséget nyújt
Alap hálózati karbantartás
Adminisztrációs feladatok ellátása
Minden egyéb IT feladat, amit a felettese rábíz

Végzettség

középfokú

Nyelvtudás

magyar

Kit keresünk

Jó problémamegoldási készség
Kiemelkedő kommunikációs képesség
Pontosan, precíz munkavégzés
Agilis személyiség
B kategóriás jogosítvány

Munkakörnyezet

Miért érdemes a JULIUS-K9®-nél dolgozni?
Folyamatosan fejlődő és terjeszkedő vállalat munkájában vehetsz részt.
Világszínvonalú, minőségi kutyafelszereléseket gyártunk és forgalmazunk mintegy 80 országba.
A cég stabil és hosszútávú jövedelmet biztosít munkavállalóinak kellemes, modern munkahelyi környezetben.

Szakmai tapasztalat

- MS Windows 10
- Hardver ismeret
- Office ismeret
- Trello ismerete
- magabiztos hálózati ismeretek

A JULIUS-K9® 1997 óta sikeresen működő európai vállalkozás a kutyasport, munkakutya- és hobbikutya-felszerelések, kellékek piacán. Családi vállalkozásként indult, és ma már kilenc telephelyen közel ötszáz embert foglalkoztat. Ez idő alatt a cég piacvezető pozíciót vívott ki számos EU tagállamban.

Egyéb juttatások

-SZÉP kártya

Bruttó fizetés

290000 - 310000 Ft