First level IT support

Cég: K9-SPORT KFT

Feladatok

Keresünk szigetszentmiklósi irodaházunkba IT rendszergazdát, aki teljes körű first level supportot tud nyújtani: gépeket telepít, hardver és szoftver hibákat hárít el, domainbe lépteti az új usereket.

Karbantartja a gépeket
Új gépeket rak össze
Fizikailag rendezi az IT eszközöket
Szoftvereket telepít
Távsegítséget nyújt
Alap hálózati karbantartás
adminisztrációs feladatok ellátása
Minden egyéb feladat, amit felettese rábíz

Végzettség

Informatikus

Nyelvtudás

magyar

Kit keresünk

Jó problémamegoldási készség
Kiemelkedő kommunikációs képesség
Pontosan, precíz munkavégzés
Agilis személyiség
B kategóriás jogosítvány

Munkakörnyezet

Miért érdemes a JULIUS-K9®-nél dolgozni?
Folyamatosan fejlődő és terjeszkedő vállalat munkájában vehetsz részt.
Világszínvonalú, minőségi kutyafelszereléseket gyártunk és forgalmazunk mintegy 80 országba.
A cég stabil és hosszútávú jövedelmet biztosít munkavállalóinak kellemes, modern munkahelyi környezetben.

Szakmai tapasztalat

- MS windows 10
- Office ismerete
- Trello ismerete előny
- magabiztos hálozati ismeretek

A JULIUS-K9® 1997 óta sikeresen működő európai vállalkozás a kutyasport, munkakutya- és hobbikutya-felszerelések, kellékek piacán. Családi vállalkozásként indult, és ma már kilenc telephelyen közel ötszáz embert foglalkoztat. Ez idő alatt a cég piacvezető pozíciót vívott ki számos EU tagállamban.

- negyedéves bónus, SZÉP kártya, Medicover, bejárás támogatás

Bruttó fizetés

450000 - 700000 Ft