Ügyfélszolgálat / Szerviz

Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT

Feladatok

- ügyfelek személyes kiszolgálása (az ügyfelektől a hibás készülékek átvétele, és a megjavított eszközök átadása. 20%)
- ügyfelekkel való kapcsolattartás (meglévő, és új ügyfelek digitális leveleit kell megválaszolnod, és telefonon segíteni nekik a kérdéseik megválaszolásában. 20%)
- munkafolyamatok ellenőrzése (folyamatosan figyelned kell, hogy minden javítás folyamatosan halad, nem akadtunk-e el benne valahol. 20%)
- értékesítési feladatok (el kell magyaráznod az ügyfeleknek, hogy a különböző javítási lehetőség közül melyiknek mi az előnye, illetve hátránya. 20%)
- szoftveres és hardveres javítások (asztali számítógépeket és laptopokat kell diagnosztizálnod és megjavítanod. 20%)

Végzettség

Nincs

Nyelvtudás

Angol (alap)

Kit keresünk

- türelmes és segítőkész hozzáállás
- nyitott, barátságos, empatikus személyiség
- jó problémamegoldó képesség
- vidám alaptermészet
- tiszta, érthető beszéd

Munkakörnyezet

- rugalmas munkaidő
- kényelmes, kulturált, modern munkakörnyezet
- jó hangulat
- hosszú távú munkalehetőség
- szakmai fejlődési lehetőség
- kiemelkedő kereseti lehetőség
- érdekes, változatos munka
- céges rendezvények
- nincs kötelező túlóra
- könnyen megközelíthető munkahely
- segítőkész és barátságos munkatársak
- meghallgatunk

Szakmai tapasztalat

- legalább 1 évet dolgoztál már másik számítógép vagy laptop szervizben
- magas szintű hardveres és szoftveres ismeretek (fontos, hogy naprakész legyen a tudásod, mert az ügyfelek tőled fognak majd kérdezni)

Cégünk az egyik legnagyobb számítógép és laptop szerviz Magyarországon. Tavalyi forgalmunk elérte a 210 millió forintot. Több, mint 20 000 elégedett ügyfelünk van. Havonta több, mint 500 db eszközt javítunk meg. Minden nap azon dolgozunk, hogy ügyfeleink eszközeit a lehető legmagasabb minőségben javítsuk meg. Célunk az elégedett és hálás ügyfél, aki szívesen ajánl minket, és később is visszatér hozzánk. Büszkék vagyunk rá, hogy ügyfeleink 99 százaléka elégedett velünk. Évről-évre növekszünk, ezért keresünk most is új munkatársat ügyfélszolgálatos munkakörre.

Egyéb juttatások

Megbeszélés szerint

Bruttó fizetés

400000 - 600000 Ft