Ügyfélszolgálat

Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.

Feladatok

Cégünk az egyik legnagyobb számítógép és laptop szerviz Magyarországon.
Magánszemélyeknek, mikró és kisvállalkozásoknak segítünk eligazodni az informatika világában. Fő tevékenységünk a számítógépek és a laptopok szervizelése. Több, mint 20 000 elégedett ügyfelünk van. Minden nap azon dolgozunk, hogy ügyfeleink eszközeit a lehető legmagasabb minőségben javítsuk meg. A célunk az elégedett ügyfél, aki szívesen ajánl minket, és később is visszatér hozzánk. Büszkék vagyunk rá, hogy ügyfeleink 99 százaléka elégedett velünk.

- ügyfelek személyes kiszolgálása (az ügyfelektől a hibás készülékek átvétele, és a megjavított eszközök átadása. 20%)
- ügyfelekkel való kapcsolattartás (meglévő, és új ügyfelek digitális leveleit kell megválaszolnod, és telefonon segíteni nekik a kérdéseik megválaszolásában. 20%)
- munkafolyamatok ellenőrzése (folyamatosan figyelned kell, hogy minden javítás folyamatosan halad, nem akadtunk el benne valahol. 20%)
- értékesítési feladatok (el kell magyaráznod az ügyfeleknek, hogy a különböző javítási lehetőség közül melyiknek mi az előnye, illetve hátránya. 20%)
- árurendelés, bevételezés (az elfogyó számítástechnikai termékeket kell újra rendelned, és bevételezni őket. 10%)
- szoftveres és hardveres javítások (asztali számítógépeket és laptopokat kell diagnosztizálnod és megjavítanod. 10%)

Végzettség

Nem szükséges

Nyelvtudás

Angol

- türelmes és segítőkész hozzáállás (vannak, akik könnyebben és vannak, akik nehezebben tudják kifejezni magukat. Neked kell majd kitalálni, hogy mit szeretnének)
- nyitott, barátságos, empatikus személyiség
- alapfokú angol nyelvtudás
- vidám alaptermészet
- tiszta, érthető beszéd
- gyors felfogás

Munkakörnyezet

- rugalmas munkaidő (jöhetsz később, mehetsz előbb, szabadnapot bármikor kivehetsz)
- kényelmes, kulturált, modern munkakörnyezet (kényelmes széken fogsz ülni, gyors számítógépen fogsz dolgozni, minden eszköz a rendelkezésedre fog állni, hogy hatékonyan el tudd végezni a feladataidat)
- jó hangulat (jól fogod érezni magad nálunk)

Szakmai tapasztalat

- legalább 2 évet dolgoztál már másik számítógép vagy laptop szervizben
- magas szintű hardveres és szoftveres ismeretek (fontos, hogy naprakész legyen a tudásod, mert az ügyfelek tőled fognak majd kérdezni)
- jó problémamegoldó képesség ( munkánk 80 százalékában problémákat oldunk meg, ebben jónak kell lenned, hogy el tudd látni feladataidat)

- hosszú távú munkalehetőség (11 éve kezdtük és minden évben egyre többen vagyunk, egyre több ügyfelet szolgálunk ki, egyre nagyobb a forgalmunk, 2040-ig van jövőképünk, pár hónapja nyitottunk új üzletet)
- szakmai fejlődési lehetőség
- kiemelkedő kereseti lehetőség (versenytársainkhoz képest nálunk 50-100 százalékkal is többet kereshetsz)
- 8 órás bejelentett bér + bónuszok
- érdekes, változatos munka
- céges rendezvények
- nincs kötelező túlóra
- könnyen megközelíthető munkahely
- segítőkész és barátságos munkatársak
- meghallgatunk

Egyéb juttatások

-Bónuszrendszer

Bruttó fizetés

350000 - 550000 Ft