PHP backend, middleware fejlesztő

Cég: Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség

Feladatok

Felhasználókezeléssel, felhasználó azonosítás és hitelesítéssel, jogosultságkezeléssel (IAM, Identity and Access Management) kapcsolatos projektekhez keresünk fejlesztőt. A projektek felhős, elosztott környezetben működő, több ezer főt kiszolgáló, nyílt forráskódú technológiákon alapuló megoldások core és integrációs elemeinek fejlesztését valósítják meg.

PHP middleware (köztesréteg) szoftverek fejlesztése főként backend oldalon
Felhasználó nyilvántartó, identitás-kezelő szoftverek továbbfejlesztése elosztott adatbázis, föderatív környezetben
Hitelesítő, jogosultságkezelő interfészek,
API-k implementálása rendszer-kapcsolatokhoz

Szakirányú felsőfokú végzettség, vagy arra irányuló tanulmányok

Kit keresünk

Önálló, felelősségteljes munkavégzés
Hatékony és megoldáscentrikus hozzáállás
Precizitás, a munkára való igényesség
Jó problémamegoldási - és együttműködési készség
Motiváltság, tanulásvágy és fejlődési igény
Tudásmegosztás

Munkakörnyezet

Érdekes problémák elosztott, hibatűrő, nagy rendelkezésre állású, földrajzilag elkülönülő környezetekben
Multiprotokolos környezet eltérő használati esetekkel és teljesítmény igényekkel
DevOps jellegű munka, fejlesztői hangsúllyal
Gondoskodó, koronavírus járvány ideje alatt is stabil, megbízható munkahely

Szakmai tapasztalat

Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat, de nyitottak vagyunk szakmájukban elhivatott, szorgalmas, a területet megtanulni vágyó pályakezdő vagy junior jelöltek meghallgatására is!
PHP, OO programozási, relációs adatbázis programozói ismeret
Tapasztalat az alábbi területek legalább egyikén: LDAP, Active Directory, RADIUS, SAML2, OIDC

A Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökségnél ötvöződnek a versenyszféra és a közigazgatás előnyei. Ha a hivatásod a munkád, és szeretnél egy elismert IT-specifikus szervezetnél dolgozni, akkor közénk tartozol! Nálunk elsősorban a tudásod, a szakmai tapasztalatod, a tanulásvágyad, az elhivatottságod és nem a végzettséged számít! Dolgozz velünk Te is a magyarországi digitalizáció szolgálatában.

Egyéb juttatások

Versenyképes, piaci jövedelem

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft