Műszaki/üzemeltetési folyamat koordinátor

Cég: Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség

Feladatok

A KIFÜ nagy múlttal és tapasztalattal rendelkező adathálózati üzemeltetés területére keresünk összetett, változatos munkakörbe, erős informatikai beállítottsággal rendelkező, hálózati és adminisztratív feladatok iránt érdeklődő munkatársat.

- Az ügyfélszolgálatról érkező, a KIFÜ szolgáltatásaihoz kapcsolódó műszaki igények, hibák, kérések támogatói szintű kezelése, megoldása
- Fenti bejelentések minőségi kezelése, a megoldási folyamat koordinálása és kommunikálása az ügyfél felé írásban és/vagy telefonon
- Hibaelhárítás folyamat részeként kapcsolattartás Társzolgáltatókkal és Alvállalkozókkal
- Hálózati erőforrások és azok tervezett munkáinak karbantartásával kapcsolatos koordináció
- Az iroda működését segítő különböző munkafolyamatok támogatása, statisztikai riportok készítése, adatbázisok naprakészen tartása
- Hibajegykezelés optimalizálásának támogatása

Végzettség

Szakirányú középfokú informatikai végzettség/gyakorlat

Kit keresünk

- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Ügyfélorientált szemlélet Rendszerszemlélet, összefüggések átlátása
- Önálló, felelősségteljes munkavégzés
- Hatékony és megoldáscentrikus hozzáállás
- Precizitás, a munkára való igényesség
- Motiváltság, tanulásvágy és fejlődési igény
- Tudásmegosztás

Munkakörnyezet

- Képzett, széles látókörű kollégák, összetartó csapat mellett, közös alkotás és egymás támogatásának, fejlesztésének élménye
- Fiatalos, vidám légkör
- Külső és belső képzések során szakmai fejlődési lehetőség
- Gondoskodó, stabil, megbízható munkahely
- Otthoni munkavégzés lehetősége

Szakmai tapasztalat

- Pályakezdők jelentkezését is várjuk
- Információs és Kommunikációs Technológiák (IKT), szolgáltatások és azokat megvalósító rendszerek ismerete Cisco hálózati eszközök ismerete
- Műszaki beállítottság

Ha a hivatásod a munkád, és szeretnél egy elismert IT-specifikus szervezetnél dolgozni, akkor közénk tartozol! Nálunk elsősorban a tudásod, a szakmai tapasztalatod, a tanulásvágyad, az elhivatottságod és nem a végzettséged számít! Dolgozz velünk Te is a magyarországi digitalizáció szolgálatában.

Egyéb juttatások

Versenyképes jövedelem

Bruttó fizetés

0 - 9999999 Ft