Javascript fejlesztő, WebRTC

Cég: Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség

Feladatok

WebRTC, React, mediasoup, böngésző alapú publikus video kollaborációs szoftver fejlesztési feladatokra keresünk NodeJS fejlesztőt.

Nyílt forrású videokonferencia szoftver fejlesztésében részvétel nemzetközi kollégákkal
Felhasználói igények alapján tervezés, implementálás
Rendszeres, angol nyelvű developer board-on részvétel
Szabványos API interfészek implementálása, azok használata
Kapcsolattartás rendszermérnök kollégákkal a szolgáltatási kérdések, problémák (tartalékolás, terhelés-elosztás) megoldásában

Szakirányú felsőfokú végzettség, vagy arra irányuló tanulmányok

Kit keresünk

Önálló, felelősségteljes munkavégzés
Hatékony és megoldáscentrikus hozzáállás
Precizitás, a munkára való igényesség
Jó problémamegoldási - és együttműködési készség
Motiváltság, tanulásvágy és fejlődési igény
Tudásmegosztás

Munkakörnyezet

Kihívást, fejlődést, tapasztalatszerzést jelentő, elismert feladatkört
Nyílt fejlesztési modell, nemzetközi kollégákkal együttműködési lehetőség
Lehetőség van backend irányú elmozdulásra Képzett, széles látókörű kollégák, összetartó csapat mellett, közös alkotás és egymás támogatásának, fejlesztésének élményét

Szakmai tapasztalat

Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat ideális, de nyitottak vagyunk szakmájukban elhivatott, szorgalmas, a területet megtanulni vágyó pályakezdő vagy junior jelöltek meghallgatására
Javascript, NodeJS tapasztalat React tapasztalat
Docker, alapvető hálózati tapasztalat
Tapasztalat korszerű web technológiákkal

A Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökségnél ötvöződnek a versenyszféra és a közigazgatás előnyei. Ha a hivatásod a munkád, és szeretnél egy elismert IT-specifikus szervezetnél dolgozni, akkor közénk tartozol! Nálunk elsősorban a tudásod, a szakmai tapasztalatod, a tanulásvágyad, az elhivatottságod és nem a végzettséged számít! Dolgozz velünk Te is a magyarországi digitalizáció szolgálatában.

Egyéb juttatások

Versenyképes, piaci jövedelmet

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft