Frontend fejlesztő

Cég: Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség

Feladatok

Ha szeretnél egy elismert IT-specifikus szervezetnél dolgozni, akkor közénk tartozol! Nálunk elsősorban a tudásod, a szakmai tapasztalatod, a tanulásvágyad, az elhivatottságod és nem a végzettséged számít! A Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökségnél ötvöződnek a versenyszféra és a közigazgatás előnyei – dolgozz velünk Te is a magyarországi digitalizáció szolgálatában!

Vegyél részt a közös alkotómunkában, amiben a meglévő IT-szolgáltatások fejlesztésén és ügyfél élmény fokozásán dolgozunk, a betanulásra teret és időt biztosítva.

- Videómegosztó portál felhasználó felületének frissítése és videó lejátszó funkcionalitásának bővítése
- Reszponzív, magas látogatottságú kliens oldali JavaScript megoldások fejlesztése
- UX/UI tervezése
- Hazai és nemzetközi projektekben való részvétel
- Egyedi rendszerek fejlesztése a hazai és nemzetközi oktatási és kutatási közösség számára

Informatikai területen szerzett legalább középfokú végzettség

Nyelvtudás

Aktív, középfokú angol nyelvtudás

Kit keresünk

- Önálló, felelősségteljes munkavégzés
- Hatékony és megoldáscentrikus hozzáállás
- Precizitás, a munkára való igényesség
- Jó problémamegoldási - és együttműködési készség

Munkakörnyezet

Részleges home office munkavégzés lehetőség.

Szakmai tapasztalat

2-3 év frontend fejlesztői tapasztalt
HTML5, CSS3, JavaScript technológiák szakértői szintű ismerete
Bootstrap CSS keretrendszer ismerete
Csapatmunkára való képesség és nyitottság a tanulásra, tudásmegosztásra.
Proaktivitás, illetve felelősségvállalás és jó kommunikációs képesség

- Kihívást, fejlődést, tapasztalatszerzést jelentő, elismert feladatkör
- Fiatal, dinamikus, széles látókörű kollégák, összetartó csapat, közös alkotás és egymás segítésének, fejlesztésének élménye
- Versenyképes piaci jövedelem
- Nagyfokú technológiai szabadság
- Stabil, hosszú távú munkahely
- Nemzetközi kutatásokba bekapcsolódás
- Teljes munkaidős, határozatlan idejű jogviszony
- Magas színvonalú munkakörnyezet

Egyéb juttatások

Cafeteria ( OTP-szépkártya)
Laptop, dupla-monitor

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft