PHP fejlesztő

Cég: Netrix Internet Kft

Feladatok

Médiaportálok, vállalati portálok, kereskedelmi rendszerek és egyedi online alkalmazások fejlesztéséhez keresünk elsősorban PHP (LAMP) technológiákat alaposan ismerő, jQuery környezetben jártas fejlesztőket.

Szakmai önéletrajzokat a jobs@netrix.hu e-mail cimre várjuk.

Hírportálok, vállalati portálok, egyedi CMS rendszerek, kereskedelmi rendszerek és online alkalmazások fejlesztése PHP (LAMP) környezetben.

Végzettség

középfokú/felsőfokú

Nyelvtudás

nincs

Kit keresünk

- Proaktív, kezdeményező, megoldás-orientált hozzáállás
- Önálló problémamegoldásra való képesség
- Csapatmunkára, egyeztetésre való képesség

Munkakörnyezet

Kis létszámú belvárosi iroda, nyugalmas környezet, jófej kollégák. Távmunka lehetősége részben vagy egészben, egyeztetés szerint. Projekt-jellegű rugalmas munkabeosztás; versenyképes fizetés és juttatások a teljesítmény elismerésével; fiatal, dinamikus csapat; stabil háttér, egyéni fejlődési lehetőségekkel.

Szakmai tapasztalat

Nagy látogatottságú, komplex web-rendszerek, hírportálok fejlesztésében szerzett tapasztalat; reszponzív webalkalmazások készítésében szerzett tapasztalat, rendszerszemlélet; fejlesztési módszertanok, szabványok és trendek átfogó ismerete; proaktivitás, önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség;

Fő tevékenységünk a hírportálok, tartalom-menedzsment rendszerek, valamint komplex e-commerce megoldások kreatív tervezése, építése, illetve az ehhez kapcsolódó szervezési, tanácsadási feladatok ellátása. Szolgáltatásunk teljes körű, támogatjuk az internetes publikáció minden részfolyamatát a kreatív tervezéstől a technikai megvalósításig, üzemeltetésig.

Egyéb juttatások

Eszközök, egyebek, megbeszélés szerint.

Bruttó fizetés

400000 - 700000 Ft