Rendszerüzemeltető (hálózatos szakterület)

Cég: Core Systems Informatikai Kft.

Feladatok

A munkakör betöltője folyamatosan ellenőrzi a szerverek és hálózati eszközök működését, a monitoring rendszer riasztásait, és ha probléma merül fel, azonnal intézkedik. Természetesen munkáját és a rendszereket dokumentálja is. Ezen felül esetenként infrastruktúra-fejlesztési projektekben is részt vesz.

Amit a munkörben csinálni fogsz:

a) Az ügyfelek hálózatainak és határvédelmi rendszereinek tervezése, telepítése, üzemeltetése, dokumentálása és folyamatos fejlesztése

b) Linux szerver konfiguráció

c) Incidensek elhárítása

d) Gyártók, akikkel dolgozni fogsz: Cisco, Zyxel, Sophos, Mikrotik, D-Link, Ubiquti

e) Hálózati ismeretek alkalmazása az alábbi keretek mentén:
- OSI modell (legalább alapszinten)
- Switching
- Static Routing
- VLAN
- STP
- LACP, Bonding
- WLAN (802.11)VPN: L2TP, IPSec , SSL, SSTP (Legalább 2 félét építettél már)
- Layer 3 Firewall
- DHCP
- DNS
- SNMP
- Telnet, SSH
- Syslog
- RADIUS

INFORMATIKA Kiegészítő képzés / INFORMATIKA Bármilyen fokú diploma / INFORMATIKA Érettségi

Középszintű angol nyelvtudás, legalább írásban – a szakmai dokumentáció megértéséhez elengedhetetlen

- Érdeklődés az új technológiák iránt: tanulási vágy + nyitottság
- Strukturált gondolkodásmód, rugalmasság és rendszerszemlélet
- Önálló feladatmegoldás egy csapat részeként
- Együttműködés, csapatmunka – fontos, hogy cégen belül és az ügyfelekkel is gördülékenyen tudj és szeress együtt dolgozni

Munkakörnyezet

Iroda a 11. kerületben
- parkos, nyugodt környék
- jó közlekedés (tömegközlekedéssel, autóval, bringával vagy akár gyalog)
- sokféle ebédlehetőség a környéken

Szakmai tapasztalat

a) 2+ év tapasztalat hasonló profilú munkakörben (specifikusan: hálózati jártasság!)

b) Windows és Linux alapok

c) Hálózati ismeretek (legalább CCNA szintű ismeretek) - lásd a feladatoknál felsorolt pontokat

d) B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin (ügyfeleink telephelyeire való kiszállásokhoz)

A Core Systems küldetése, hogy biztosítsa a​​ vállalatoknak azokat az IT-technológiákat, amelyek segítségével hatékonyabban és versenyképesebben tudnak működni.​ Rendszergazda helyett az üzletet támogató teljes informatikai osztályt adunk Ügyfeleinknek: a sokoldalú szakmai tudáson és a legmodernebb technológiai megoldásokon túl üzleti szemléletű, valódi IT-támogatást nyújtunk.

Egyéb juttatások

- céges telefon
- irodai gyümölcsnap
- kávé
- belső és külső képzések

Bruttó fizetés

425000 - 560000 Ft