Linux adminisztrátor

Cég: Ixenit Kft.

Feladatok

Ha szívesen dolgoznál egy 40+ fős, baráti hangulatú társaságban, és változatos munkára vágysz, akkor gyere el hozzánk és ismerkedj meg velünk!

Operációs rendszer adminisztrációs és támogatási feladatok
Linux alapú szerverek telepítése, karbantartása, monitorozása
Mentés, visszaállítás támogatása
Üzemeltetési és projekt feladatok ellátása
Shell programozás (bash, ksh, ..,)
Alkalmazás telepítés támogatása (Apache Tomcat, Oracle RDBMS, APEX, …)
Munkavégzés normál munkaidőben

Végzettség

Felsőfokú szakirányú végzettség

Nyelvtudás

Angol nyelvtudás

Kit keresünk

Önálló problémamegoldó képesség
Gyors tanulási képesség
Pontos, precíz munkavégzés

Munkakörnyezet

Irodánk egy nagyon kellemes munkakörnyezetben, a Graphisoft parkban található, közvetlen a Duna partján, a Microsoft és SAP szomszédságában. A bejárás akár az Árpád hídtól induló kisbusszal vagy akár egy rendszeresen közlekedő hajójárattal is lehetséges.

Szakmai tapasztalat

Unix/Linux operációs rendszerek adminisztrátori és fejlesztői szintű ismerete
Gyakorlat virtualizációs megoldásokban
Hálózati komponensek és technológiák ismerete
Tárolóeszköz megoldások ismerete
Adatbáziskezelők telepítésének és adminisztrációjának ismerete

Az Ixenit Kft. magyar tulajdonosok által alapított IT fejlesztő és üzleti konzultációs cég. Profiljában az üzleti tanácsadás mellett szerepel az Oracle termékek értékesítése és bevezetése, RPA megoldások bevezetése, portál megoldások és egyedi fejlesztések kivitelezése. A cég portfóliójában ezen kívül több saját fejlesztésű termék is helyet kap.

Ha még többet szeretnél tudni rólunk, látogass el karrier oldalunkra, a jobs.ixenit.com-ra!

Egyéb juttatások

Stabil, megbízható háttér
Flexibilis vállalati kultúra, ahol a nagyvállalati megoldások és tudás találkoznak a start-up technológiával, gondolkodással és gyorsasággal
Nyitott, fiatalos csapat
Csapatépítők és szakmai tréningek mellett önszerveződő programok
Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
Versenyképes fizetés

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft