Full-Stack Fejlesztő (Remote)

Cég: Intland Software

Feladatok

Egy ún. ALM (Application Lifecycle Management) szoftvert fejlesztünk, ami főként szoftver-, és hardverfejlesztésben segíti felhasználóit.
Magyarországról bárhonnan, otthoni munkavégzéssel keresünk hosszú távra főállásban JAVA Full Stack fejlesztőket min 2-3 év munkatapasztalattal.
30% Front-End (JavaScript)
70% Back-end (Java)
A Csapat összesen kb 30 fős, scrum-ban dolgoznak, nyitottak mindig új ötletekre.

Tech Stack:
-Java (Spring)
-JavaScript
-JSP

-90% Új feature fejlesztés
-Együttműködés a Scrum csapat többi tagjával.
-Bug fixing

Végzettség

Felsőfokú végzettség

Nyelvtudás

Magabiztos írásbeli és szóbeli angol nyelvtudás.

Kit keresünk

-Csapatjátékos
-Munkájára igényes
-Képes önállóan dolgozni
-Proaktív gondolkodásmóddal rendelkezik.

Munkakörnyezet

A magyarországi csapat kb. 100 fős.
Évek óta otthonról dolgozunk és ez a jövőben is így marad.
Oktogonon lévő irodánk szabadon látogatható de lényegében a pozíció Full Remote.

Szakmai tapasztalat

-Minimum 2-3 év tapasztalat Java(Spring) és JavaScript technológiákkal
vagy
-Nyitottság a Java technológia elsajátítására
-Szép UI érzék

Cég bemutatása

22 éves múlttal rendelkező, kb 120 fős német - magyar szoftverfejlesztő cég vagyunk.

Van nekünk egy nagyon menő, saját fejlesztésű tool-unk, amit CodeBeamer-nek hívnak, és amit több, mint 500 ezer élő user használ nap mint nap termékfejlesztésre. Tehát mi is ezt használjuk a mindennapokban a Jira helyett. A különbség az, hogy bele vannak építve biztonságkritikus iparágak szabványai, így pl. munkáddal a BMW újgenerációs önvezető autóinak a fejlesztéséhez is hozzájárulhatnál.

Szeretünk kísérletezni és mindig odafigyelünk a részletekre.

Egyéb juttatások

-Full time Remote munkavégzés a járványhelyzet után is
-Valós felhasználók, valós komplex problémáinak a megoldása. Együttműködés Európa legnagyobb autógyáraival
-Udemy-s képzések

Bruttó fizetés

0 - 1200000 Ft

Az álláshirdetés valódiságáért, tartalmáért a hirdetés feladója felel.