Szoftverfejlesztő/Programozó

Cég: Interton Kft

Feladatok

Integrált vezérlőrendszerek kialakítása az általunk megvalósított audiovizuális projektekhez;
Felhasználói élményt nyújtó grafikus felületek létrehozása;
Vezérlő logikák és scriptek megtervezése, programozása;
Rendszerbeüzemelés és technikai support;
Segítségnyújtás az értékesítők számára;
Részvétel gyártók és a cégcsoport által szervezett szemináriumokon, bel- és külföldi konferenciákon, szakmai rendezvényeken (ProLight + Sound, ISE, Interton Egyetem);
Képzések, előadások elkészítése, megtartása

Végzettség

Szakirányú végzettség

Nyelvtudás

Társalgási szintű angol nyelvtudás

Kit keresünk

Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
Rugalmas, megbízható, csapatjátékos személyiség

Munkakörnyezet

Fiatal, hozzáértő és elhivatott támogató közösség
Kiszámítható, családbarát munkaidő
Munkavégzés élvonalbeli eszközökkel
30 év tudástára

Szakmai tapasztalat

1-3 év szakmai tapasztalat

Az INTERTON Group hang-, fény-, színpad-, vizuál-, vezérléstechnikai rendszerek tervezésével, megvalósításával, és karbantartásával, valamint az ezekhez szükséges világszínvonalú termékek kereskedelmével, IVS néven, saját audiovizuális eszközök fejlesztésével és gyártásával, valamint kreatív tartalmak létrehozásával foglalkozik.

Szakmai fejlődési lehetőség (kül- és belföldi képzések, komplex és változatos kihívások)
Cafeteria
Céges laptop/mobiltelefon előfizetéssel
Bónusz

Bruttó fizetés

450000 - 500000 Ft