.NET fejlesztő

Cég: Intalion

Feladatok

Minden munkatársunk fontos számunkra, így a juttatásokon felül a következőket biztosítjuk:
- Home office lehetőség (2 nap az irodában vagyunk, 3 napot otthonról dolgozunk)
- Lapos szervezeti struktúra, korrekt és empatikus Vezetőkkel
- Stabil és hosszútávú együttműködés
- Szakmai fejlődési lehetőség korszerű technológiai környezetben, új technológiák megismerése

Persze mindez mit sem érne az Intalion csapata nélkül, hiszen miattuk éri meg csak igazán bejárni!

Jelentkezés szakmai önéletrajz elküldésével: job@intalion.hu

Szakmai angol nyelvismeret írás, olvasás, szövegértés szintjén

Ezenfelül fontosnak tartjuk, hogy leendő kollégánk az alábbiakkal is rendelkezzen:
Kiemelkedő problémamegoldó képesség és fejlett rendszerszemlélet
Precizitás, projektszemlélet, önálló munkavégzés
Készség új technológiák megtanulására/elsajátítása
Jó kommunikációs készség, csapatmunkában ill. külső helyszínen történő munkavégzés

Munkakörnyezet

Inspiráló, modern munkakörnyezet vár szakmailag elismert csapatunkban.
Ezenfelül nagy hangsúlyt fektetünk a következőkre:
Munka-magánélet egyensúlyának megteremtése
Belsős képzések: nyelvtanulás támogatása és egyéb szakmai képzések
Rendszeres csapatépítő programok
Mentorprogram a sikeres integráció érdekében

Szakmai tapasztalat

Téged várunk, amennyiben rendelkezel legalább 3 év, .NET fejlesztésben szerzett tapasztalattal, illetve a következő szakmai ismeretekkel:
C# (.NET 4.6-4.8 Framework, .NET 6), OOP szemlélet
ASP.NET MVC, ASP.NET Core, IIS
MS SQL és/vagy Oracle mélyebb szintű ismerete
Visual Studio

Cég bemutatása

Miben hiszünk és mire vállalkozol, ha csatlakozol hozzánk?
Hisszük, hogy együtt jó csapatot alkotunk! Hiszen az Intalionnál azért dolgozunk, hogy nagyvállalati partnereink a technológia segítségével sikerrel vegyék az üzleti kihívásokat! Legyen szó akár irodánkban vagy épp külső helyszínen történő munkavégzésről, mi minden támogatást megadunk!

Egyéb juttatások

· Megállapodás szerinti korrekt piaci bérezés
· Belsős szakmai képzések ill. nyelvtanulás támogatás
Vállalati egészségmegőrzés (telemedicina)Nyáron rövidített pénteki napok biztosítása
· Céges laptop és telefon

Bruttó fizetés

900000 - 12000000 Ft