Medior .NET fejlesztő

Cég: Intalion

Feladatok

Milyen az Intalionnál dolgozni?
Akár otthonról, akár az irodából dolgozol, mi minden eszközt és szakmai támogatást biztosítunk!

Miben hiszünk és mire vállalkozol, ha csatlakozol hozzánk?
Hisszük, hogy együtt jó csapatot alkotunk! Hiszen az Intalionnál azért dolgozunk, hogy nagyvállalati partnereink a technológia segítségével sikerrel vegyék az üzleti kihívásokat! Legyen szó akár irodánkban vagy épp külső helyszínen történő munkavégzésről, mi minden támogatást megadunk!
Inspiráló, modern munkakörnyezet vár szakmailag elismert csapatunkban.

Végzettség

Felsőfokú végzettség

Szakmai angol nyelvismeret írás, olvasás, szövegértés szintjén

Kiemelkedő problémamegoldó képesség és fejlett rendszerszemlélet
Precizitás, projektszemlélet, önálló munkavégzés
Készség új technológiák megtanulására/elsajátítása
Jó kommunikációs készség, csapatmunkában ill. külső helyszínen történő munkavégzés

Munkakörnyezet

Inspiráló, modern munkakörnyezet vár szakmailag elismert csapatunkban. Ezenfelül nagy hangsúlyt fektetünk a következőkre:
Munka-magánélet egyensúlyának megteremtése
Belsős képzések: nyelvtanulás támogatása és egyéb szakmai képzések
Rendszeres csapatépítő programok
Mentorprogram a sikeres integráció érdekében

Szakmai tapasztalat

Téged várunk, amennyiben rendelkezel legalább 3 év, .NET fejlesztésben szerzett tapasztalattal, illetve a következő szakmai ismeretekkel:C# (.NET 4.6-4.8 Framework, .NET 6), OOP szemléletASP.NET MVC, ASP.NET Core, IISMS SQL és/vagy Oracle mélyebb szintű ismereteVisual Studio

Egyéb juttatások

Megállapodás szerinti korrekt piaci bérezés
Belsős szakmai képzések ill. nyelvtanulás támogatás
Vállalati egészségmegőrzés (telemedicina)
Nyáron rövidített pénteki napok biztosítása
Céges laptop és telefon

Bruttó fizetés

800000 - 1100000 Ft