Senior fullstack fejlesztő

Cég: INNObyte Informatikai Zrt.

Feladatok

Amennyiben a feladatok és elvárások alapján magadra ismersz, szívesen csatlakoznál hozzánk, várjuk szakmai önéletrajzodat!

Mit adhatunk Neked mi?
- sikeres, szakmai fejlődést biztosító, folyamatosan növekvő vállalat
- modern munkakörnyezet, ugyanakkor home office lehetőség
- jó hangulatban dolgozó, együttműködő csapat
- versenyképes jövedelem
- családbarát munkahely

- JAVA alapú változatos és érdekes fejlesztési projektekben való részvétel elsősorban telekommunikációs, banki és közigazgatási területen
- a specifikációban megfogalmazottak szerinti webes alkalmazások, vállalati alkalmazások front-endjének fejlesztése, reszponzív felületek létrehozása
- részvétel a junior csapattagok fejlesztésében, szakmai támogatásában

Végzettség

legalább középfokú végzettség

Nyelvtudás

kommunikációképes angol nyelvtudás

Kit keresünk

Fontos számunkra:
- a precíz, önálló munkavégzés
- rendszerszemlélet, csapatszellem

Munkakörnyezet

- otthonos ugyanakkor modern munkakörnyezet
- közvetlen hangulat

Szakmai tapasztalat

- legalább 3 év fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat
- JAVA programozás magas szintű ismeret
- legalább egy JPA implementáció ismerete (preferált a hibernate)
- legalább egy adatbázis ismerete (Oracle, Microsoft SQL, PostgreSQL, MySQL)
- magabiztos JavaScript és/vagy Typescript alapok (React / Angular)
- CSS, HTML5 és accessibility ismeret

Cégünk egyik fő mozgatórugója a minőségi szoftverfejlesztés. Hiszünk abban, hogy minden informatikai fejlesztés lehet jobb, egyszerűbb, legyen szó akár architektúra tervezésről, alkalmazásfejlesztésről, informatikai tanácsadásról. Keressük az innovatív fejlesztési technológiákat és módszereket. Figyelünk arra, hogy minden feladat mögött ott áll az ember. Biztonságos és kreatív környezetet teremtünk, hogy az alkotómunka kiteljesedhessen és ügyfeleink is elégedettek legyenek.

- rendszeres teljesítményértékelés
- dinamikus növekedési lehetőség

Bruttó fizetés

800000 - 1300000 Ft