IT BUSINESS ANALYST

Cég: INNObyte Informatikai Zrt.

Feladatok

Csatlakozz csapatunkba mint IT Business Analyst, ha rendelkezel az alábbi tapasztalatokkal és szeretnél sikeres, szakmai fejlődést biztosító, folyamatosan növekvő vállalatunk új kollégája lenni!

Mit adhatunk Neked mi?
- modern munkakörnyezet, ugyanakkor home office lehetőség
- jó hangulatban dolgozó, együttműködő csapat
- versenyképes jövedelem
- családbarát munkahely

Végzettség

felsőfokú végzettség

Nyelvtudás

kommunikációképes angol nyelvtudás

Fontos számunkra az üzleti gondolkodásmód és kiváló kezdeményezőkészség.

Munkakörnyezet

- otthonos ugyanakkor modern munkakörnyezet
- közvetlen hangulat
- családias légkör

Szakmai tapasztalat

- 2-3 éves business analyst, vagy szoftverfejlesztői gyakorlat
- rendszertervezési módszertanok ismerete és gyakorlata

Örülünk, ha még ezzel is rendelkezel:
- tapasztalat Jira, Enterprise Architect szoftverekkel
- UML ismerete
- projektmenedzseri tapasztalat

Cégünk egyik fő mozgatórugója a minőségi szoftverfejlesztés. Hiszünk abban, hogy minden informatikai fejlesztés lehet jobb, egyszerűbb, legyen szó akár architektúra tervezésről, alkalmazásfejlesztésről, informatikai tanácsadásról. Keressük az innovatív fejlesztési technológiákat és módszereket. Figyelünk arra, hogy minden feladat mögött ott áll az ember. Biztonságos és kreatív környezetet teremtünk, hogy az alkotómunka kiteljesedhessen és ügyfeleink is elégedettek legyenek.

- rendszeres teljesítményértékelés
- dinamikus növekedés

Bruttó fizetés

600000 - 1100000 Ft