DevOps mérnök

Cég: INNObyte Informatikai Zrt.

Feladatok

Ha magadra ismersz, és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz mint devops mérnök, várjuk szakmai önéletrajzod!

Mit adhatunk Neked mi?
- sikeres, szakmai fejlődést biztosító, folyamatosan növekvő vállalat
- modern munkakörnyezet, ugyanakkor home office lehetőség
- jó hangulatban dolgozó, együttműködő csapat
- versenyképes jövedelem
- családbarát munkahely

Napi kihívások:
- automatizált CI/CD folyamatok létrehozása és karbantartása
- telepítőcsomagok elkészítése
- részvétel a frissítőcsomagok kiadásának előkészítésében
- alkalmazásüzemeltetők technikai támogatása
- felmerülő implementálási, működési és teljesítménnyel kapcsolatos problémák elemzése és javítása

Végzettség

legalább középfokú végzettség

Nyelvtudás

a kommunikációképes angol nyelvtudás előnyt jelent

Kit keresünk

Fontos számunkra:
- kiváló kommunikációs készség
- precizitás, önállóság
- csapatmunka

Munkakörnyezet

- otthonos, ugyanakkor modern munkakörnyezet
- közvetlen hangulat

Szakmai tapasztalat

- hasonló munkakörben eltöltött minimum két év tapasztalat
- minél több ismerete a következő technológiákból és eszközökből: Linux shell parancsok (bash), Gitlab Runner (és esetleg jenkins), CI/CD pipelinek építése, karbantartása, Docker. Git, Kubernetes, Prometheus, ELK stack, Helm chart, Istio

Cégünk egyik fő mozgatórugója a minőségi szoftverfejlesztés. Hiszünk abban, hogy minden informatikai fejlesztés lehet jobb, egyszerűbb, legyen szó akár architektúra tervezésről, alkalmazásfejlesztésről, informatikai tanácsadásról. Keressük az innovatív fejlesztési technológiákat és módszereket. Figyelünk arra, hogy minden feladat mögött ott áll az ember. Biztonságos és kreatív környezetet teremtünk, hogy az alkotómunka kiteljesedhessen és ügyfeleink is elégedettek legyenek.

- rendszeres teljesítményértékelés
- dinamikus növekedési lehetőség

Bruttó fizetés

700000 - 1200000 Ft