Senior backend Java fejlesztő

Cég: Aleron IT Solution Kft.

Feladatok

A háttérben erős backend fejlesztőként egy olyan csapat tagja leszel, amely a legmodernebb technológiákat alkalmazva megoldásokat szállít európai és észak-amerikai ügyfelek számára, főként Java 9-12-re fogsz fejleszteni. Nem kell semmilyen tervezést vagy túlbonyolított munkát végezned a frontenden, mivel ezeket a feladatokat a vezető frontend mérnökökre bízzuk. Folyamatosan angolul fogsz kommunikálni, távoli munkavégzésben együtt dolgozol egy külföldi munkacsoporttal.

Projektmenedzserekkel, csapattagokkal és üzleti elemzőkkel való együttműködés az alkalmazások követelményeinek felmérése érdekében.
Webes felületek és folyamatok tervezése a háttérrendszerekből származó adatok beépítéséhez.
Funkciók megvalósítása.
Tesztek készítése Java és nyílt forráskódú keretrendszerek használatával.
Junior kollégák mentorálása.
Új eszközök, technológiák és fejlesztési módszerek tanulása, megismerése - keep yourself up to date.
A vállalat minőségbiztosítási politikájának alkalmazása.

Végzettség

Releváns középfokú vagy felsőfokú végzettség.

Nyelvtudás

Kiváló angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Kit keresünk

Jó problémamegoldás.
Legyél nyitott az új készségek elsajátítására.

Munkakörnyezet

A munkavégzés home office-ban történik. A munkáltató egy budapesti székhelyű, 50 fő alatti létszámmal rendelkező informatikai cég, aki külföldi megrendelőknek távoli munkavégzést szolgáltat.

Szakmai tapasztalat

4+ év Java backend fejlesztésben szerzett tapasztalat.
Tapasztalat Spring & Spring boot rendszerekben.

Szolgáltatásaikat leginkább európai és észak-amerikai ügyfelek számára nyújtják. Egyedi szoftverfejlesztési projektjeik keretében teljes körű folyamat-ellenőrzéssel és kivitelezéssel, a tervezéstől az élesítés utáni supportig minden feladatot ellátnak. Agilis szoftverfejlesztési módszerükkel a különböző platformok mindegyikére tudnak megoldást nyújtani. Hibajavítás és továbbfejlesztés terén is örömmel segítik ügyfeleiket.

Éves elismerési bónusz. Saját magad által kiválasztható magas minőségű munkaeszközök.

Bruttó fizetés

800000 - 1300000 Ft