Szervizes

Cég: Gp Repair Kft.

Feladatok

Lelkes, gyorsan tanuló munkatársat keresünk szerviz csapatunkba, amelyhez biztosított a
családias, kellemes munkahelyi légkör fiatalos, lendületes csapat versenyképes fizetés.

Önkiszolgáló kasszák telepítése, karbantartása, javítása, éves felülvizsgálata. Ügyfeleinknél lévő mobil adatgyűjtők telepítése, javítása, vonalkód nyomtatók javítása, karbantartása. Időszakos szervizek, karbantartások. ATM bankautomaták karbantartása. Retail informatikai rendszerek HW üzemeltetése. Elektronikai alkatrészek tesztelése, mérése.

Középfokú műszaki vagy számítástechnikai szakirányú végzettség.

Nyelvtudás

Alapfokú angol

Büntetlen előélet (hatósági erkölcsi bizonyítvány). Precíz munkavégzés, jó kommunikációs képesség.

Munkakörnyezet

Családias, kellemes munkahelyi légkör fiatalos, lendületes csapat.

Szakmai tapasztalat

Hardver- és szoftverismeret. Windows OP rendszerek ismerete (telepítés, üzemeltetetés). Alapfokú rendszer üzemeltetési ismeretek (Windows-os környezetben). Hibafelderítésben és elhárításban való jártasság. Jogosítvány.

A GP Repair Kft. 2012. óta működik elektronikai eszközök karbantartási, javítási, fejlesztési feladatainak ellátása céljából.
Cégünk megalakulásának évében egyszemélyes gazdasági társaságként kezdett a megrendelők számára PDA karbantartási tevékenységet ellátni, amelynek keretében havi szinten több mint száz készülék javítása valósult meg, valamint mintegy kettőszáz pénztárgép és azokat üzemeltető szerver karbantartási feladatait is elláttuk. Cégünk országos szerviz- és karbantartási feladatokat lát el megrendelőink számára.

Egyéb juttatások

Céges gépjármű (saját használatra is), telefon, laptop.

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft