Fejlesztési projektért felelős szakmai vezető (szoftverfejlesztő)

Cég: G&G Növényvédelmi Kft.

Feladatok

Új projektfeladat önálló szakmai vezetésére keresünk releváns tapasztalattal rendelkező szoftverfejlesztő kollégát.
Cél a meglévő és folyamatosan fejlesztett adatbázis-alapokra építve egy online elérhető web-es, térképes, riportoló megoldás fejlesztése, mely az egyedi gépeken keletkezett tömeges adatokat egy központi helyre gyűjtve nyújt betekintést a megrendelő(k) számára fontos információkról.

- Az adatgyűjtést és riportolást kiszolgáló alaprendszer működésének, struktúrájának minél gyorsabb megértése, átlátása
- Kapcsolattartás a vevővel, igények összegyűjtése, rendszerezése
- Az igények alapján a megoldás megtervezése az alaprendszer szükséges módosításaival együtt
- A megvalósításhoz elsősorban külső, másodsorban belső erőforrások bevonása, elszámoltatása
- Külső és belső erőforrások arányának szükség szerinti egyeztetése

Kommunikációs szintű szakmai angol nyelvtudás szóban és írásban

Önálló munkavégzés, jó kommunikációs képesség, készség a csapatmunkára, terhelhetőség, rugalmasság

Munkakörnyezet

Egy jelenleg 8 fős IT csapatba várjuk új munkatársainkat.
Sokoldalú szakmai kihívás
egyedi ötletek megvalósítását támogató környezet
versenyképes jövedelem

Szakmai tapasztalat

3 év releváns tapasztalat

Egyéb juttatások

időszaki prémium, bérezés egyéni megállapodás alapján

Bruttó fizetés

1 - 800000 Ft