C# Fejlesztő

Cég: G&G Növényvédelmi és kereskedelmi Kft.

Feladatok

Fejlesztői feladatok végrehajtása a specifikációk alapján
Meglévő alkalmazások továbbfejlesztése, támogatása
Fejlesztési dokumentációk készítése
Unit tesztek készítésében szerzett tapasztalat
Hibák keresése és javítása

Elvárások:
Legalább 5 év szakmai tapasztalat
Agilis szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
Micro services tapasztalat
Valamilyen Dependency Injection ismerete
Software design patternek ismerete
Microsoft Visual Studio és Microsoft .NET ismeret
C# programozási nyelv ismerete
GIT verziókezelő rendszer ismerete
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Scrum módszertan ismerete

Nyelvtudás

angol nyelv ismerete

Önálló munkavégzés, jó kommunikációs képesség, készség a csapatmunkára, terhelhetőség, rugalmasság

Munkakörnyezet

Egy jelenleg 8 fős IT csapatba várjuk új munkatársainkat.

Szakmai tapasztalat

minimum 2 év

Egyéb juttatások

időszaki prémium, bérezés egyéni megállapodás alapján

Bruttó fizetés

1 - 800000 Ft