Senior Back End Engineer (Typescript + Node.js)

Cég: XUND

Feladatok

A fejlesztési csapat fő fókusza a XUND B2B API karbantartása, továbbfejlesztése, és integrálhatóságának megkönnyítése. Büszkék vagyunk rá, hogy bár a munkát jól definiált és bevált folyamatok mentén végezzük, de nyitottak tudtunk maradni hasznos újítások bevezetésére. A mindennapi munkánkat nagyban megkönnyítik a CI/CD pipelineok, melyek a microservice architektúrába szervezett szolgáltatásaink legtöbbjénél már régóta a toolset részei.

- XUND B2B API fejlesztése, dokumentálása
- bizonyos mennyiségű Dev-Ops feladatok elvégzése (GitLab CI, Docker)
- Backendhez tartozó Front-End implementálása

Végzettség

Nincs

Nyelvtudás

Középszintű angol

Kit keresünk

- proaktív hozzáállás
- jó problémamegoldási - és együttműködési készség
- jó kommunikációs készség

Munkakörnyezet

Belgrád rakparton lakásból kialakított erkélyes, jól felszerelt iroda, premium minosegu kave

Szakmai tapasztalat

- 3+ év szakmai tapasztalat
- node.js tapasztalat
- React Typescript tapasztalat (AntDesign ismerete előny)

Healt-care profilú IT cég, B2B üzleti modellel. A cég fő terméke egy tünet diagnosztizációs service, ahol tünet és betegséggel kapcsolatos kérdések megválaszolása után, egy jól megalapozott tünetelemzést követően a felhasználóval ismertetjük a legvalószínűbb betegsége(ke)t.

Egyéb juttatások

Nincs

Bruttó fizetés

900000 - 1200000 Ft