SENIOR FULL-STACK FEJLESZTŐ

Cég: GB Solutions

Feladatok

A GB Solutionshöz, a Gránit Bank fintech fejlesztésekkel foglalkozó leányvállalatához keresünk Senior Full-stack fejlesztő
kollégát. A cég a bank digitális csatornáinak (mobilos és webes felületek) fejlesztése mellett innovatív fintech megoldások fejlesztésével foglalkozik.

- Üzleti igények felmérése, egyeztetés az üzleti szereplőkkel
- Webes alkalmazások backend és front-end programozási feladatainak fejlesztése a vezető fejlesztővel közösen megtervezve
- Tervezési feladatokban való részvétel és a fejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció folyamatos vezetése
- Együttműködés a belső és külső ügyfelekkel, informatikai szolgáltatókkal és egyéb alvállalkozókkal
- Kevésbé tapasztalt kollégák szakmai fejlődésének segítése

Elvárások:
- Vmelyik modern front-end framework ismerete (pl. Angular, React, Vue, Cycle)
- A web működésének alapos ismerete
- Reaktív programozás alapelveinek ismerete
- HTML, CSS ismerete
- Verziókezelő rendszerek és folyamatok ismerete (Git, GitFlow)

Végzettség

nincsen

Nyelvtudás

Magyar

Jó kommunikációs készség, érthető kommunikáció a nem-szakmabeliekkel is Törekvés az önálló szakmai fejlődésre

Munkakörnyezet

Jelenleg teljes időben home office-ban dolgozunk, de aki igényli az bejárhat a IX. kerületi irodánkba, ahol biztonságosan lehet dolgozni a járványügyi előírások betartásával. Később, ha megszűnnek a korlátozások továbbra is lehetőség lesz home office-ból dolgozni az idő jelentős részében.

Szakmai tapasztalat

- 4 éves Java full-stack fejlesztői tapasztalat
- Spring keretrendszer ismerete (Spring Boot, Spring MVC, Spring Data)
- Maven vagy Gradle ismerete
- SOAP/REST/JMS használatában szerzett tapasztalat
- Skálázható rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat

A GB Solutions a Gránit Bank digitális termékfejlesztési leányvállalata, mely 2018 végén jött létre azzal a céllal, hogy segítsünk a Banknak és más vállalati partnereinknek a problémáikat megoldani innovatív digitális megoldásokkal.

Hiszünk abban, hogy a jövő sikeres termékeihez a stratégiának, desing-nak és fejlesztésnek szorosan kell kapcsolódniuk. A változatos és kiemelkedő szakmai hátterrel rendelkező üzleti és fejlesztői csapatunk garancia arra, hogy ügyfeleink nyertesei legyenek a 21. század állandóan változtó üzleti igényeinek.

Egyéb juttatások

Éves bónusz

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft