Zenei szoftverfejlesztő

Cég: ENTEL Műszaki Fejlesztő Kft.

Feladatok

Az ENTEL Műszaki Fejlesztő Kft. Zenei szoftverfejlesztő pozícióba munkatársat keres budapesti irodájába médiatechnológiai fejlesztésekhez. A leendő kollégának minden lehetősége adott lesz, hogy innovatív ötleteit elmélyült alkotómunkával megvalósíthassa egy nemzetközi növekedés előtt álló fiatalos csapatban.

Valósidőben futó, számításintenzív audio alkalmazások fejlesztése
Valósidejű alkalmazások, audio pluginek fejlesztése C++ nyelven
Prototípusok készítése Python nyelven
Digitális jelfeldolgozási és a fejlesztett alkalmazáshoz kapcsolódó műszaki problémák körüljárása, lehetséges megoldások azonosítása, vizsgálata és megoldása
Angol és magyar nyelvű dokumentációk feldolgozása, hasznosítása és készítése

Főiskola (MSc vagy PhD diploma informatikai (CS) területen előnyt jelent)

Nyelvtudás

Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Kit keresünk

Önálló munkavégzésre való képesség
Kreativitás, minőségtudatos szemlélet és elköteleződés
Jó kommunikációs készség

Előny:
Zenei alapismeretek
Számítógépes zenei fejlesztői alapismeretek (JUCE/VST/AU/AAX)
Kiváló matematikai problémamegoldó képesség, matematikai érdeklődés
Szorgalom, türelem és folyamatos tanulási, fejlődési igény

Munkakörnyezet

Innovatív és változatos kutatás-fejlesztési feladatok
Csúcstechnológiai és a jövő médiatechnológiai rendszereiben való fejlesztési részvétel
Erősen motivált fejlesztői környezet, pozitív munkahelyi légkör
Integráció nemzetközi környezetbe, dinamikus nemzetközi növekedés
Teljes állás, azonnali kezdés

Szakmai tapasztalat

3+ év teljes állásban eltöltött szoftverfejlesztői tapasztalat, 1+ év C++ szoftverfejlesztői tapasztalat
Jártasság szoftvertervezésben, szoftvertesztelésben és verziókövető rendszerek használatában

Előny:
Valósidejű- és/vagy teljesítményorientált alkalmazásfejlesztési tapasztalat

Az Entel Műszaki Fejlesztő Kft. 1990-ben alakult. Az akusztika területén szolgáltatásaink között kiemelt helyet foglal el a tervezés, tanácsadás és az akadémiai igényességen alapuló, gyakorlati szempontú kutatás. A kutatás-fejlesztési tevékenység keretében létrejött termékeinket a 2005-ben alapított, elsősorban exportpiacra termelő Inspired Acoustics (IA) márkanéven forgalmazzuk.

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft