Azure Cloud Platform Engineer

Cég: Datapao Kft.

Feladatok

Adatplatformokat építünk a felhőben
Adat és cloud szakértők vagyunk:
* Data Engineering (architektúra tervezés, adat migrálás, infrastruktúra implementálása)
* Data Science (prediktív analitika, machine learning) területeken és
* mindezt oktatjuk is.
Ügyfeleink globális nagyvállalatok főleg pharma, gyártás és online szolgáltatási szektorokban.

Osztrák telekommunikációs partnerünket támogató csapatunkba keresünk tapasztalt cloud engineereket hosszútávra, határozatlan időre. A feladat MS Azure alapú, több országban használt big data infrastruktúra tervezése, implementálása és üzemeltetése csapatban. A munkavégzés során változatos hátterű szakemberekkel kell együttműködni. Az ügyféllel napi szintű a kommunikáció. A munkavégzés angol nyelven történik.

* MS Azure környezetben big data platformok tervezése, implementációja
* Üzleti igényeknek megfelelő folyamatok tervezése és implementálása keresztfunkcionális csapatokban
* Szolgáltatások biztosítása magas szintű biztonsági elvárások mellett
* Azure Private hálózatok és security group-ok menedzselése
* Identity és Access Management támogatása

Végzettség

nincs

Nyelvtudás

Angol: tárgyalóképes

Kit keresünk

* Ügyfél-centrikus hozzáállás
* Kiváló kommunikáció
* Hajlandóság utazásra, ha lesz rá lehetőség, havonta pár napra Európában
* Folyamatos tanulás, fejlődés igénye
* No bullshit

Munkakörnyezet

Az irodánk a Margit-híd budai hídfőnél található, de jelenleg mindenki távmunkában van.

Szakmai tapasztalat

* Python, scripting (pl. Powershell, shell/bash)
* MS Azure
* Linux/UNIX
* Automatizált CI/CD eszközök, folyamatok ismerete
* Devops háttér/ismeretek
* Networking, monitoring tapasztalat
* Mérnöki háttér

Előny:
Data engineering, SQL és IAM tapasztalat

Cég bemutatása

A Datapao magyar tulajdonú kisvállalkozás.
Globális nagyvállalatok üzleti problémáira kínálunk adatvezérelt megoldásokat.
A Databricks kiemelt partnerei és Microsoft Gold Partnerek vagyunk.
Ügyfélkörünk változatos: megbízóink főleg az USA-ból és Nyugat-Európából kerülnek ki. A világ legnagyobb vállalataival, intézményeivel dolgozunk együtt (például Apple, Uber, NASA).
Cégkultúránk transzparens. Hitvallásunk: no bullshit, no office politics.

* Éves bónusz (a cég nyereségének %-os elosztása tapasztalat függvényében)
* Databricks és Microsoft tanúsítványok megszerzésének támogatása
* Házon belüli és külsős, tanfolyami képzések (képzési hozzájárulás, dedikált idő)
* Konferencia támogatás
* Házi könyvtár, ebook library
* Notebook + 4K monitor
* Premium, ergonomikus irodai szék otthonra

Bruttó fizetés

800000 - 1500000 Ft