AV Technikus

Cég: Streamnet Zrt.

Feladatok

Hogyan képzeld el a munkát nálunk?
Projektjeink az 1-2 napostól a több hónapos időtartamig tartanak. A műszaki tervezést mérnöki csapatunk végzi, a kivitelezési csapat tagjaként pedig a Te feladataidat az installáció vezetők/projektmenedzserek irányítják majd. A munkanap a telephelyünkön kezdődik és oda is térsz vissza ügyfeleinktől a terepről a nap végén.

Feladatok:
• Audio-video és adatkábelek behúzása, csatlakozók bekötése, forrasztása
• Kijelzők, projektorok, monitorfalak, vetítővásznak és hangszórók felszerelése • Technikai szekrény összeszerelése, bekötése
• Audio-, video-, IT- és vezérléstechnikai eszközök tesztelése, telepítése, alapszintű konfigurálása
• Alapvető informatikai konfigurációs feladatok ellátása

Végzettség

Legalább középfokú műszaki végzettség

Nyelvtudás

Angol

Kit keresünk

Dolgozni és fejlődni akaró személyiség
Nyitott az új technológiák megismerésére
Szeress csapatban dolgozni!

Munkakörnyezet

A 13 kerületben elhelyezkedő irodánkban minden adott a profi munkavégzéshez.
A munka emelett az ügyfeleink irodáiban zajlik, a te feladatod lesz kint az installáció elvégzése.

Szakmai tapasztalat

Releváns (elektromos, gyengeáramú vagy IT/AV) területen szerzett szakmai tapasztalat
• B típusú jogosítvány
• Terhelhetőség, pontosság, igényesség
• Alapszintű angol nyelvtudás
• Precizitás, önálló munkavégzés képessége
Előny:
AV installációban vagy rendezvénytechnikai területen szerzett szakmai tapasztalat

Cég bemutatása

A Streamnet Zrt. több mint húsz éve kínál kiváló minőségű hang- és vizuáltechnikai rendszereket a korszerű, felhasználóbarát megoldásokat kereső cégek számára. Fő profilunk a vállalatok irodatereinek – tárgyalók, kollaborációs terek, konferencia- és oktatótermek – műszaki technológiájának kialakítása a legkorszerűbb berendezésekkel. Elsődleges célunk a legkiválóbb felhasználói élmény elérése, ezért olyan rendszereket tervezünk és telepítünk, melyek a funkcionalitást és a dizájnt ügyfeleink igényeihez legjobban illeszkedve biztosítja

Egyéb juttatások

• Versenyképes, teljesítmény alapú jövedelem
• Cafeteria (SZÉP kártya vagy bruttó bérként való kifizetés)
• Munkaruházat
• Szakmai továbbképzések

Bruttó fizetés

450000 - 500000 Ft

Az álláshirdetés valódiságáért, tartalmáért a hirdetés feladója felel.