Rendszergazda, projekt alapon.

Cég: General Future Holding Zrt.

Feladatok

Mac és windows típusú asztali számítógépek és laptopok ( összesen 10 db), nyomtatók, NAS összehangolására, új szoftverek telepítésére keresünk rendszergazdát, óradíj alapon, azonnali kezdéssel. Heti 2-3 óra elfoglaltság maximum. Szeretnénk ha ugyanezen személyben oktatót is találnánk, akik az egyszerűbb programok működését megtanítják kollegáinknak. ( hálózati scannelés, google sheets, stb).

Mac és windows típusú asztali számítógépek és laptopok ( összesen 10 db), nyomtatók, NAS összehangolása.

Végzettség

nincs

Nyelvtudás

nincs

Rugalmas időbeosztásban, ráér munkanapokon 9-17 óra közt alkalmanként.

Munkakörnyezet

2 szintes Dunára néző iroda, Szent István Park

Szakmai tapasztalat

nincs

Cég bemutatása

Cégünk marketing és üzletfejlesztési ügynökségként működik.

Egyéb juttatások

óradíj alapú

Bruttó fizetés

300000 - 500000 Ft